Aurora

3. června 2017 v 13:38 |  Spisy
Nick: Aurora
1. Jméno a přijmení : Aurora
2. Rasa Démon Yuki
3. Věk 200 Let
4. Pohlaví : žena


Aurora není zrovna dvakrát výřečná a už vůbec důvěřivá. Drží si cizí dál od těla ale se starými známými přáteli udržuje stálý kontakt. Těch však nemá mnoho. Moc často se neusmívá a nedá se ani zcela říci, zda je optimista či pesimista. Její chování se hodně podobá tomu co je, pohled vypadá jako kdyby byla zmrzlá v kusu ledu. K ostatním bytostem není nepřátelská ale ani přátelská, chová se velice odměřeně. Řídí se spíše rozumem než srdcem. Nemá ráda společnost, není světu otevřená ale to neznamená, že se skrývá v koutě a nevyleze na světlo. Nemá strach jen nevěří.Ve skutečnosti je plná energie a se známými se dokáže i pobavit, přestože pro to nemá takové sklony. Má silné empatické schopnosti, dokáže se vcítit do pocitů druhých. Občas dokáže být velice tvrdohlavá, neústupná a cílevědomá, ale i tak umí prohrát. Nenechá se vyvést z míry, takže se nedá považovat za cholerika, dobře odolává tlakům ale má své hranice. Pokud je někdo překročí, dokáže se bránit. Mezi její záliby patří samozřejmě zimní sporty jako bruslení a lyžování. Je schopná prosedět celé dny u starých zažloutlých knih.
Původně pochází z Norska, přesněji z malého městečka Laukvika. Jejich rod tu žil po mnoho generací, jejich rodiče byli však poslední. Poté co otec nešťastně zahynul při rybaření se matka zhroutila a z šoku se neprobrala. Dožila tak svůj život na lůžku. Aurora neměla žádné sourozence a sama děti nikdy neměla, proto jejich rod skončil u ní. Už jako novorozeně byla zvláštní, narodila se celá chladná a namodralá. Vypadalo to, že se narodila mrtvá. Až do tragédie, která se přihodila jejímu otci měla Aurora příjemné dětství. Naučila se s otcem rybařit a svůj čas trávila neustále venku. Její schopnosti se projevily až po smrti její matky. Také se psychicky zhroutila, ale nakonec se postavila na nohy a přijala své poslání, postarat se o nemocnou matku. Pomohla jí dožít její život a pak odjela pryč z Norska. Lidé si začínali všímat, že již nestárne. Její cesta vedla do ne příliš vzdáleného Švédska, kde strávila pár let, ale nebylo to ono. Více jí táhlo Finsko, kde si našla starý dřevěný srub opuštěný v lese. Rozhodla se usadit. Brzy však na ní přišla skupina lidí, která si všimla jejích schopnosti. Několikrát ji přistihli když jich využila a považovali ji za čarodějnici. Pokusili se jí upálit a to bylo přes její hranice. Rozzuřila se jak sama ani nečekala, že dokáže a rozpoutala sněhovou bouři. Zničila okolo její chalupy pět nejbližších vesnic. Zk ázu, kterou způsobila přilákala další lidi a to znamenalo další odchod. Její dlouhá cesta vedla do Grónska, kde pomáhala ženám porcovat ryby. Několik z nich byly dokonce starší než ona sama a mnoho se od nich naučila. Nebavilo ji však se neustále skrývat a chtěla najít místo, které bude plné podobných bytostí nebo i jiných, které zažily podobné zkušenosti a to nenávist ostatních jen kvůli tomu, že jsou jiní. Dlouhá léta toužila po společnosti, která ji přijme takovou jaká je a ne jako monstrum nebo čarodějnici, společnost, která se jí nebude bát. Proto cestovala po světě a hledala toto místo z jejích snů. Tak vedla její cesta do Dark Townu, kde hodlá začít znovu žít, avšak nyní beze strachu.

Jako každý tvor stejné rasy umí nechat zmrznout vodu pouhým dotykem. Často kvůli této schopnosti musí nosit kožené rukavice, aby někomu neublížila. Mezi její vyjímečné schopnosti však patří vyvolat sněhovou bouři. Dokáže ji formovat podle toho jak sama chce, měnit její rychlost, sílu, čímž dokáže ničit celé vesnice a někdy i města. Není však povahově tak agresivní jak se zdá její schopnost. Není nadšená při využívání tohoto daru, využívá jej pouze v obraně.
FC: Internet
Zvíře: Sněžný tygr, ochočený


10. Email: debbiev@centrum.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama