. .

Výsledky čistky + AKCE

13. května 2017 v 14:17 | Karuš |  Akce
Zdravím všechny obyvatele Dark Townu,

V měsíci dubnu proběhla čistka, ze které (upřímně řečeno) jsem docela nadšená, takže tímto děkuji všem, kteří se zapsali a stále s námi drží basu. Jste skvělí :)

Zde jsou výsledky čistky:
Hráči, kteří se zapsali:
Alci
Kath
Bred
Tobias
Valtteri
Gree
Viper
Ali
Danielle
Kaitlyn
Sunny
Lar
Darren
Tami
Karuš


Zde jsou obyvatelé Dark Townu, kteří s největší pravděpodobností ulovil zdivočelý vlkodlak nebo upír, či zmizeli v temném lese, a tudíž už nejsou mezi námi - budiž jim země lehká (postavy smazané na přání hráčů):


Erik Christensen
Kieran Yakov
Alistair Scorch
Ryan Connor Ambrose
Tarioly M. Lynne

Ostatní hráči, kteří se nezapsali, mají ještě malou šanci na znovuvzkříšení, pokud mně nebo Alci napíšou e-mail s jejich nickem, postavami a ŘÁDNÝM důvodem, proč se nemohli/nestihli zapsat. Za řádný důvod považuju např. učení na maturitu, dlouhodobý výjezd do zahraničí atd. Přesný termín, do kdy se ještě můžou oživit, zatím nestanovuju, berte to tak v rozmezí dalšího měsíce až dvou, mám mimo Dark dost hukot v práci, takže nebudu nikoho extrémně limitovat.


A teď dosti důležité téma - AKCE:

Jak už jsem v minulém článku (odkaz zde) psala, chystá se akce ve formě veřejného fóra pro všechny obyvatele Dark Townu. Součástí akce bude i představení nového vedení města, ale není nastavený žádný ultraformální dress code, takže nemusíte kupovat fungl nové, na míru šité sako nebo velkou večerní. Přesto je to společenská akce, takže bychom byli rádi, aby tam nikdo nedorazil v otrhaném triku a propocených teplácích.

Datum akce bych ráda ustanovila přesně, ale vzhledem k tomu, že spousta našich hráčů a hráček má ještě plné hlavy maturit a jiných zkoušek, tak vám navrhnu jednotlivá data/termíny a můžete si vybrat. Konečné datum potom stanovíme po dohodě s Alci.

Na výběr je z termínů:

27.5.-10.6.2017

10.6.-20.6.2017
(může být případně už od 3.6., kříží se mi to ke konci s Junktownem, proto kratší doba trvání)

1.7.-15.7.2017

Pokud by vás napadl jiný, vhodnější termín, nebojte se jej navrhnout do komentářů, stejně tak napsat, který z nich vám nejvíc vyhovuje. Akce by měla být alespoň na 2-3 týdny, bude v samostatné sekci fóra, takže (nejspíš, domluvím se s Alci) budete moci hrát i hry samostatně, mimo akci. Termíny výše jsem navrhla hlavně kvůli akcím, na které pojedu.

Děkuju, že jste dočetli (snad :D ) až sem a doufám, že se nás na akci sejde hodně.
Vaše [ívl] adminka
Karuš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Val Val | 26. května 2017 v 21:55 | Reagovat

Mně osobně vyhovují oba z pozdějších termínů, avšak přikláněla bych se spíše tomu od 10.6. do 20.6.

2 Viper Viper | 26. června 2017 v 13:55 | Reagovat

Omlouvám se, totálně nestíhám a mám toho strašně moc :D moc asi nebudu stíhat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama