. .

Sitri Morningstar Snow

31. května 2017 v 17:32 |  Spisy
Nick: Sitri
1. Jméno a přijmení : Sitri Snow
2. Rasa Démon
3. Věk 1110 Let
4. Pohlaví : Muž
5. Práce : Malíř, vlastní vyhlášenou galerii umění.


Cholerický a Sadistický hajzl. Nemá problém s tím někoho mučit, nadávat mu nebo nějaký jiný morální kodex. Miluje nahotu, erotiku a nemá opravdu nikde zábrany. Něco jako stud mu nic neříká, často si ale nechává košili kvůli dotěrným otázkám na jeho jizvy, hrozně rád provokuje lidi kolem sebe aby se červenali a nebo utíkali strachem.
Je velmi samotářský ale přitom je často v centru dění. Velké a snobské akce nikdy nevynechává. Často na jeho obličeji uvidíte velmi pohrdavý úšklebek, ale úsměv pravý úsměv, to je u něj něco opravdu velmi ale velmi vzácného.
Je to možná i tím jak vyrostl, v čem vyrostl ono když je vaše matka mocný a sexuchtivý démon tak to není jednoduché. Praktikuje výměnný obchod, něco za něco. Chceš ode něj peníze, moc co může sežene a že toho dokážu sehnat hodně, ale za to budu využívat i já tebe.
Chodí vždy elegatně oblečený, jak venku i doma. Jinak než v kvalitním obleku jej neuvídíte.
Je to malíř který vždy má ve svých obrazech něco skryté, například v krajině kde stojí stará chata tak v té chatě je miniaturní pár co se drží za ruce. Nebo obraz nahého páru. Krásné tělo, dlouhé vlasy a podvazky stojí k nám zády, nevidíme tu krásnou dívku ale když se podíváme do očí muže který stojí před ním uvidíme že to není dívka ale chlapec.
Miluje když přimíchává do barev krev.
Po otci měl bílá křídla, ale neví kdo je jeho pravý otec, nesnášel je připomínali mu čistotu duše kterou on opravdu nemá, proto si je uřezal.
Už než se narodil bylo o jeho osudě rozhodnuté, bylo rozhodnuté i jak se bude jmenovat, koho si vezme za ženu a že bude velmi mocný a velký. No ale jak dospíval tak se mu nelíbila takhle nalajnovaná budoucnost. Dělal vše možné, aby nemusel splnit to co matka chtěla. Utekl aby se nemusel ženit no spíše plodit haranty, aby nemusel spojil dvě krve démonu v jedno, ale osud si jej stejně našel.
Žil nějakou dobu celkem poklidně, maloval, využíval ženy i muže ale pak přišla ona, TA dívka mu ukázala jaké to je se smát, bavit se, užívat si života. Žili spolu několik let a konečně se jí narodilo dítě a v té chvíli vše skončilo, začala být zlá panovačná sebestředná, dokonce mu řekla že to jen hrála, že jej celou dobu podváděla jen pro to aby ji polodil děti, že má svého muže se kterým bude žít a vychovávat jejich potomka.
V té chvíli se zlomil, začal to být bezcitný šmejd, rozhodl se že nikdy nenechá nikoho aby jej ovládal. Ženy má jen na to je využít, použít a zahodit. Když se mu hodí tak si je nechá delší dobu.
Málo kdo o něm něco ví. Nechce nikomu vykládat svou temnou ani bolestivou minulost.


Dotekem ovlivnuje emoce. Ne vždy to jde, u silného tvora je dokáže ale lehce stáhnout nebo zvětšit. Často to používá aby v ženách vyvolal chtíč a vzrušení, a když je chce vydírat aby cítili strach. + Dokáže ovládat oheň (lávu)
FC: Tom Ellis


10. Email: Sitri.Snow@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama