. .

Kaitlyn Rena Dixon

11. dubna 2017 v 19:30

Kaitlyn Rena Dixon
102 (24) let
4. Pohlaví
Žena
Je to tichá dívka, radši sedí někde tiše sama se svou fenkou Bíbí a pozoruje okolí. Když už ji někdo osloví, tak je chladná a odměřená. Nemá zájem se s nikým bavit, ale když si někdo dobírá slabšího, nebo mu ubližuje, zasáhne. Naštvat ji je ale dost těžké, když si někdo nebere do pusy Bíbí nebo jí neubližuje. Když porůznu pracovala, nikdy na zákazníky však protivná nebyla. Usmívala se, nebo se tvářila neutrálně. Dlouho na jednom místě nevydržela. Je těžké ji nějak zaujmout, proto to většina vzdá hned ze začátku. Hraje si na drsňačku, většinou jí uvidíte v černé kožené bundě s nějakým tílkem, černých rozdrbaných džínech a nějakých nízkých černých botech z kůže, pravdou ale je, že je romantická duše, která touží najít někoho, kdo by ji miloval a byl s ní.Byla vychovávána lidskou matkou, která na ní měla velký vliv. O téhle její stránce ale nikdo neví, ani její vlastní otec. Svůj styl oblékání má ráda. Nemá ráda, když musí mít jakkoliv sepnuté vlasy, nebo když musí mít boty na podpatku a šaty, ale když je to potřeba, tak do toho jde a nakonec si to třeba i užívá.Mezi její největší záliby patří zpěv. Občas se jí stane, že si z ničeho nic začne prozpěvovat, nebo aspoň pobrukovat. Stejně tak je nebezpečné jí dát do ruky tužku, protože když se nudí, nebo je zamyšlená, tak se její ruka pohybuje sama po papíru a kreslí. Ráda taky ale běhá nebo trénuje boj a střelbu. Lepší je v boji z blízka, ale střelba pistolí je u ní celkem ucházející, chtěla by se v ní, ale zlepšit.
Kaitlyn se narodila v malém městečku poblíž Miami na Floridě. Její matka byla člověk. Zamilovala se do démona, s kterým měla Kaitlyn. Už po jejím narození se rodiče hádali. Otec chtěl jméno Rena a matka Kaitlyn. Tohle naštěstí vyřešili snadno, ale otec chtěl z dcery nefalšovanou démonku a matka jí zase chtěla držet od nadpřirozena co nejdál.Karin, její matka, dceru vedla k umění (sama byla malířkou). Dívce se umění líbilo. Viděla se v malířství, dokonce i tanec a zpěv jí šel na výbornou, avšak přírodními vědami jen prolézala a ani jazyky nebyly její silnou stránkou přesto, že se opravdu snažila.Azazel, otec, jí zase učil bojovat, najít moc, kterou po něm zdědila a naučit se jí ovládat. Trénoval ji a vychovával si z ní zbraň. Byla sportovní typ a žádnému pohybu a učení se nebránila. V osmnácti poprvé na otcův příkaz zabila. Mladá dívka byla v šoku z toho, že jí to nedělalo nejmenší problém a necítila ani žádné výčitky. Její matku to však vyděsilo, s Azazealem se pohádala. Hádku vyhrál démon a dívka tak byla pod vlivem otce. Karin to nevzdávala a chtěla s dcerou zmizet. Nikdy se jí to nepovedlo, vždy skončila pro výstrahu zbitá a dcera se na to musela dívat.Ve dvaadvaceti to Kaitlyn neunesla, vybrala si nějaké peníze, vzala svoji motorku a utekla. Odtrhla se od normálního života. Začala nenávidět všechny a všechno. Nikdy se moc nezajímala o svět nadpřirozena, že by nějak studovala jeho pravidla. Jediné co ji otec učil, bylo jak se ubránit, aby ji nezabili a jak na rozkaz zabít kohokoliv. Stala se z ní protivná podivínka, která pracovala po nejrůznějších pochybných nočních podnicích a zcestovala celý kontinent. Když byla na pár týdnů v New Yorku, nechala si udělat zlaté tetování, které si sama navrhla. Vypadalo jako nekonečno z peříček, kde se z jedné strany začaly peříčka pelichat.Nechtěla, aby se o ní kdokoliv zajímal, chtěla si v klidu proplouvat životem. Proto se nikde nezdržela moc dlouho, aby jí náhodou otec nenašel. Po letech jí to přestalo bavit a začala hledat místo, kde by se zašila. Pořídila si mazlíčka a pak jí cestu zkřížil Dark Town.

Je elementární démonkou, ovládá vodu. Už se s ní sžila, takže to jí jde bez problémů, ale s vytvářením portálů má stále problémy. Stejně jako někteří démoni dokáže ovládat elektrický výboj, ale to o čem zatím ví, že dokáže jenom ona, je proměnit jakoukoliv kapalinu v jakoukoli jinou.
FC:Megan Fox


Má mazlíčka jménem Bíbí. Fenku Pumi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama