. .

Duben 2017

Odkaz na staré forum

28. dubna 2017 v 7:45
Pokud si někdo z vás chce přečíst staré hry,
díky naší duchapřítomné a šikovné hráčce Sunny je zazálohované. Odkaz najdete jak na foru na liště tak v bočním panelu blogu. Heslo je stejné jako do chatu.

Admin team s velkou podporou SunnyČistka! + informace o akci

8. dubna 2017 v 13:23 | Karuš |  Akce
Zdravím všechny obyvatele Dark Townu,

tímto bych chtěla dát vědět, že od pondělí 10. dubna až do konce měsíce bude probíhat čistka. Stačí, když se jen pod TENTO článek (do komentářů) zapíšete ve stylu:
Nick postavy
nechat: jména postav, které chcete nechat
smazat: jména postav, které chcete smazat

Vím, že spousta z vás má určitě hromadu práce a nervů s přípravami na maturitu (nebojte se, admin team pro změnu pracuje jak barevný a taky jsme rády, když si můžeme najít trochu času na Dark :) ), takže plánovanou akci nejspíš spácháme, až toho času bude víc. Prozatím bych jenom ráda věděla, jestli bude na akci vůbec někdo hrát a jestli Dark nevymřel úplně.

P.S. Prosím ty, kteří o svých kamarádech, kteří zde hrají ví, že například nečtou maily nebo se kvůli škole (maturitám) nedostanou sem, aby jim nějak dali vědět, ať se alespoň zapíšou. Co se akce týče, budeme ji přizpůsobovat tak, aby si mohlo zahrát co nejvíc lidí.

Informace o akci:
Jakmile opadne ten všeobecný shon ohledně maturit, rády bychom pro vás s Alci připravily menši akcičku. Teď vám prozradím jen to, že to bude něco jako veřejné fórum pro obyvatele Darku + proběhne představení nového vedení města, se kterým (doufám) budete všichni spokojení ;)

Akce bude nejspíš trvat déle, aby měl každý čas napsat pár postů a třeba si i pořádně zahrát s tím, s kým chtěl. Já (Karuš) plánuju, že se tam objevím s největší pravděpodobností určitě s Calebem, dále (záleží na mé vytíženosti) s Josephem i Ragnarem. Pokud si mě naše milá Alciellë (jak ji znám :D ) nezabere pro sebe, budu volná na hru, když bude mít někdo zájem.

Bližší info o akci se na webu objeví do konce dubna, takže stay tuned!

S pozdravem,
vaše adminka Karuš