. .

Dark News - Prosinec

23. prosince 2016 v 19:58 | Styx |  Dark News

Po dlouhé době vychází další díl bulvárních novin z Dark Townu.

Od nynejška se budou noviny na novinových stánkách objevovat znovu v pravidelném intervalu a to na začátku každého měsíce.
V novinách se dozvíte nejenom novinky, které nás budou čekat, ale také ohlédnutí za měsícem minulým a některé peprné a skandální zážitky našich spolupříšer ze hry.Dlouhá odmlka adminů

Jistě si každý všiml, že se dlouhé týdny nic nedělo. Bohužel já (drsnokrutopřísnýegoistický šef) má rodinu a tolik práce, že už nic pořádně nestíhá a moje drahá Alci je na tom dost podobně, až na tu rodinu. Nebo o něčem nevim..?
Každopádně se to budeme oba snažit napravit a naší už tolik let trvající hru znovu postavíme na nohy ať už s pomocí někoho dalšího nebo jen ve dvou.

Nápady

To se pojí s dalším faktem, sháníme dobré náměti na akce či jen malé eventy. Chtěli bychom je pořádat co nejčastěji, ale hrát pořád dokola to samé je už nuda. Takže pokud někdo má nějakej nápad na promyšlenou akci nebo event budu rád když nám to sepíšete na email. Na opravdu dobrou a zdařilou akci, která bude mít úspěch i u ostatních hráčů, čeká odměna v podobě DarkWorldovský upomínky. A kdo by nechtěl mít doma něco co připomíná jeho oblíbenou hru?

Akce

V tuhle chvíli začíná malý event s Alci, pravděpodobně se ukáží i ostatní vysoce postavení příšeráci z města, ale celý event je tentokrát v rukou Alc.

Další akce je již na spadnutí, tentokrát se bude jednat o akci, která ve světe Darku ještě neproběhla a doufám, že nebude poslední. Bude se jednat o detektivní příběh plný indicií, krve a mrtvých těl. Úkol zní jasně. Najít a zachránit. Ale koho? A jak když kromě mrtvol není nikde žádné vodítko? A co když je jen potřeba lépe se rozhlédnout kolem? Kdo se pohřešuje? Brzy..velmi brzy bude vše odhaleno.

Lay, grafika, forum,..

Jsem sobec, bohužel, a lenoch v jednom. Chci aby bylo vše perfektní. Ať už se jedná o nové forum nebo lay. A jelikož nejsem schopnej se naučit s HTML nebo photoshopem, zaměstnávám všechny kolem sebe nesmyslnejma požadavkama. Takže..pokud umíš s HTML nebo si dobrá/ý s grafikou, tak tě rád zaměstnám, aby se nám vše hnulo tím správným směrem. Samozřejmě odměny jsou jisté a další z upomínek na Dark bude tvoje


Styx
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama