. .

Prosinec 2016

Nové forum!

25. prosince 2016 v 20:57 | Alci |  Ostatní
Zdravím příšerky,
s novým rokem končí naše milované blueboard forum jak jistě víte. Pracujeme na foru, které bude odpovídající a snad v něčem i lepší. Rozhodli jsme se pro freeforum. Můžete na něm mít někjolik postav na jediném mailu, přístup je pouze poo přihlášení, k němu přibyl shoutbox, kde si můžete nechávat vzkazy nebo kecat přímo při hře. Budeme vylepšovat zdokonalovat, vaším úkolem do konce roku je, udělat si přihlášení, s novým rokem nám forum smažou a máme po temných hrátkách, kdo chcete už můžete své hry pokračovat na novém foru, to bude archivováno v souborové podobě, kterou by měl přelouskat každý lepší prohlížeč offline webstránek, tedy nebojte, o své hry nepřijdete (snad, technika je mrcha).

Tady je odkaz.

Zaregistrujte se pod jednoduchým jménem, celé jméno pak zadáte v editaci profilu. Příšlušnost k rase si nastavíte sami, přidáním postavy do patřičné skupiny, překvapivě v záložce profil a groups.
Pokud by byly dotazy, směřujte je prosím na náš mail, budeme rádi za připomínky (ne ani tak ke vzhledu na tom se pracuje, jako spíše k funkčnosti a nastavení, které může vykazovat ještě mouchy).

Dark love and Dark Peace
Alci

Dark News - Prosinec

23. prosince 2016 v 19:58 | Styx |  Dark News

Po dlouhé době vychází další díl bulvárních novin z Dark Townu.

Od nynejška se budou noviny na novinových stánkách objevovat znovu v pravidelném intervalu a to na začátku každého měsíce.
V novinách se dozvíte nejenom novinky, které nás budou čekat, ale také ohlédnutí za měsícem minulým a některé peprné a skandální zážitky našich spolupříšer ze hry.


Malý Event s Adminkou Alci

14. prosince 2016 v 10:25

Zdravím obyvatele Dark Townu,

jelikož jsem byla delší obu zaneprázdněná (a to bohužel, či naštěstí potrvá), tak jsem nebyla příliš aktivní, chci vám to vynahradit eventem, početně omezeným pro 5 lidí. máte li zájem, napište se mi pod článek a já vymyslím nějaký hezký komorní event baychom se zase sešli .

Dark Love and Dark Peace

Alci