Quentin Sage

27. listopadu 2016 v 10:37 | Alci |  Spisy

Nick - Jerome
1. Jméno a přijmení - Quentin Sage
2. Rasa - Čaroděj
3. Věk - 34 let
4. Pohlaví - Muž
5. Práce - ExorcistaKvůli všem těm hrůzám, jež Quentin viděl a zažil je velmi cynický a apatický k hodnotě lidského života, veškeré jeho city se proto odráží v podobě sarkastických poznámek a vtípků, častokrát i tváří v tvář jisté smrti. Kvůli všem těm lidem, kteří mu byli blízcí a zemřeli, se už dávno rozhodl pracovat sám a když už potřeba spolupracovat s někým dalším, snaží se moc si dotyčného nepouštět k tělu. Ne, že by ho lidé zrovna vyhledávali, už jen kvůli jeho přehnané upřímnosti hraníčící s netaktností; nestydí se říct svůj názor: co na srdci, to na jazyku. I přes to všechno je Quentin velmi soucitný, čestný a má rád lidi.
Je silný kuřák, holduje alkoholu a miluje ženy, občas dokonce i muže, o tom ale většinou moc nemluví. Má velmi blízký vztah ke svému autu, Chevroletu Charger z roku '69, nedá na něj dopustit. Jak jistě z jeho práce vyplývá, velmi ze zajímá o vše kolem okultismu, už od mládí se učil různá zaklínadla, díky kterým se mimochodem dokonale naučil latinsky.
Narodil se v Chicagu. Jeho matka bohužel zemřela během porodu, díky čemuž jej otec už od narození nenáviděl a rozhodně mezi nimi nebyl ani trochu hezký vztah, spíše trpká nenávist. Quentin měl ještě starší sestru, Joanu, spolu s ní bydlel u strýce a tetičky, protože jejich otec byl alkoholik, který spoustu času trávil ve vězení. Pro Quentina to bylo víc než dobře, neboť se od svého strýce mohl učit magii, získat o ní poznání, o jakém se mu ani nesnilo. Naneštěstí strýc s tetou umřeli, a z toho důvodu se museli vrátit zpět k otci, to už ale byli oba sourozenci téměř dospělí.
Někdy v 17 letech se Quentin rozhodl utéct z domova. Nebavilo ho pořád snášet fyzické i duševní týrání, proto jakmile sebrala odvahu Joana, aby se vdala a odešla pryč, vzal rozum do hrsti i její bratr. Vše nechal za sebou a našel si malý byteček v New Orleans. Právě zde dokonale pochopil a naučil se vše okolo démonů, i ostatních nadpřirozených bytostí, pohyboval se v těch nejvyšších kruzích mezi okultisty. Tenkrát se odhodlal své nadání využít ku prospěchu druhých, jakožto exorcista, démonolog a mistr temných umění.
Jezdil po celých státech, občas i do Evropy, a celou dobu jen vyháněl démony, lovil upíry nebo jim podobné nestvůry. Až na občasné povyraženíčko s ženami, se kterými už poté nikdy neviděl, byl zcela sám. Nedá se však říct, že by mu takový život vadil, naopak, samota mu vždy vyhovovala a byl na ní zvyklý. Dokonce se jednou pokusil znovu vrátit k práci ve skupině, našel si partu podobně zaměřených nadšenců ohledně okultních věd a spolu s nimi pokračoval v práci.
Jednoho dne se to bohužel všechno zvrtlo. Byli zrovna v Santa Fe, a jakýsi démon posedl malou holčičku, dceru Quentinova přítele, on a jeho tým jí chtěli zachránit. Protože byl příliš silný, Quentin se rozhodl vyvolat vlastního démona, který by jim v boji pomohl. Bohužel se tím vše ještě zhoršilo a po dlouhém, vyčerpávajícím boji, sebou démon stáhl dívenku do Pekla, čímž zcela zatratil její duši; navěky. Quentin si to kladl za vinu, opustil svůj malý tým a na nějaký čas se oddal alkoholu. Užíral se vinou tak moc, až se z toho téměř zbláznil, z toho důvodu byl necelý rok hospitalizován v Dravenově ústavu pro duševně choré, kde se snažil zase nabýt alespoň záblesk příčetnosti.
Jenže to nefungovalo, vrátil se proto ke staré práci, načež si uvědomil, že ta jediná jej naplňuje a udržuje v jakési míře příčetnosti. Dospěl k rozhodnutí nezaobírat se až tak moc minulostí, a žít spíše přítomností. Odstěhoval se do Dark Townu, neboť tohle město dobře zná a ví, že tady najde práce dost.

Velmi dobře ovládá oheň a je zdatný ve všem, co se týká exorcismu, démonologie a okultních věd (rituály, ochranná kouzla, menší kletby etc.), zvládá také základy telekineze


10. Email: jerometurner@email.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama