Alistair Scorch

15. listopadu 2015 v 20:08 |  SpisyAlistair je v první řadě komik. Dokáže udělat zábavu i z maličkostí, neskutečně rád se baví a to jak na svůj, tak na cizí účet. Dalo by se trochu říct, že je neplechář. Lidi jeho přítomnost vyhledávají, protože party s Alistairem je záruka dobré zábavy. A lidi jsou přece škodolibí… Alistair jako jemu podobní má však ještě jednu tvář. Svoje druhé já, které nemá tak úplně dobré úmysly. Mohlo by to vypadat, že je snad schizofrenní, ale on své dvě stránky dokáže velmi dobře oddělovat. Velmi lehko spadává k temné magii a velmi často překračuje hranice, které by mu měly být zapovězeny. Ne kvůli jeho úsměvu z něj ďábel udělal svou pravou ruku. Alespoň na několik let. Vše přímo souvisí s jeho přirozeností a tou je, že se pomocí iluzí dokáže měnit v démona. Alistair je zkrátka kouzelný každým coulem.
Alistair je z rodiny, která je nepřímou odnoží čarodějů ze Salemu. Přesto, že měl šest sester, magie si vybrala právě jeho. V šesti letech, kdy poprvé projevil svůj přirozený talent a k smrti vyděsil svou babičku, si pro něj přišli. Salemští… Odvedli ho do hor, do svého sídla, kde strávil svoje dětství rozvíjením svých schopností. A ne vždy to dopadlo úplně dobře. Pro Alistaira však bylo všechno to bylinkářství a lexikologie nuda, proto se raději zapojoval do výuky ovládání živlů a to mu dopomohlo, aby od všeho pochytil, co nejvíce mohl a dokonale rozvinul svůj přirozený talent. Své iluze dovedl k naprosté dokonalosti a neobjevil se dosud nikdo, kdo by je mohl prohlédnout. Pravděpodobně je to způsobeno tím, že on sám je o té neprůstřelností tak přesvědčen. Po řadě let konečně přišel i na to, jak ovládat svou přirozenost a to měnit se v démona. S tělem nacucaným energií byl svět úplně jiný. Krvavější, jasnější, podmaněnější. V tu dobu se setkal s ďáblem, kterému se jeho um zalíbil a spravil ho svou pravou rukou. Svým nejsilnějším bojovníkem i přesto, že jeho moc se neskrývala ve svalech. Alistair věrně sloužil po jeho boku až do doby, kdy se stal svědkem vraždy, kterou spáchal jeho otec tím, že zastřelil nevinného. Byla to nehoda, ale na tom nezáleželo. Ďábel si pro něj přišel. Alistirovi jako by spadly rudé brýle a vymýšlel tisíce variant, jak otci pomoci. Nakonec se mu povedlo otce ukrýt a už 5 let žije díky Alistairově iluti v klidu a pokoji, aniž by měl Ďáběl šanci ho najít. Alistair také spoléhal na to, že ďábel nepozná jeho skutečnou tvář a proto jeho zradu doposud nepotrestal. Alistair však velmi dobře ví, že stačí, aby se jednou proměnil a je konec. Ďábel si pro něj přijde a sežehne ho plamenem pekelným. Alistair však ví i to, že má ďábla pod palcem, takže se necítil ohrožený. Ne, ne… cítí se jako vítěz. Jako jediný, kdo dokázal ďábla převést. A proto se neskrývá. Užívá si plnými doušky života a využívá magii, které se naučil. A že toho není málo…
Jeho vrozenou vlastností je ilusionismus. Dokáže se pomocí iluze proměnit v démona, ale pouze vizuálně. Nebere na sebe žádné zesílené vlastnosti, které démoni mají. Dokáže iluzí i vytvářet různé smyšlené obrazy, ale ne v tak silné míře.
Speciální talent má na nová kouzla, která obsahují přídavky z druhé strany. Dokáže komunikovat s mrtvými a nechat je vstupovat do svého těla, které duch může ovládnout.
Dylan O´Brian

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama