. .

Arwen Mikaelson

1. září 2015 v 16:03 |  Spisy


Jakmile se s ní poprvé setkáte, vzhledem působí roztomile avšak opak je pravdou, nedělá jí problém zlomit vám vaz bez mrknutí oka. Pokud se vám ji povede rozčílit považujte se za mrtvého, nebo utíkejte a to hodně rychle. Arogance a sobeckost jsou její známé a velmi často jsou s ní, ovšem v některých situacích je i strach a to především když jí jde o krk, nebo zaútočí na někoho silnějšího něž je ona sama. Pokud si nedáte pozor na jazyk tak vás to bude šeredně mrzet a můžete si být jistí pomstou se vším všudy, jak sama říká ,,Nikdy nikomu nic neopustím, pomsta bude sladká.'' Smích se na její tváři objeví jen pokud má něco za lubem a kuje pikle. Když se však dostanete přes kamennou hradbu kolem jejího srdce objevíte dívku, která své city nedává najevo a to ji tíží. Mezi její oblíbenou činnost patří popíjení alkoholu a nahánění lidí po lesích a nakonec je zabít. Považuje se za chladnokrevného vlkodlaka bez citů . Přátelství moc nevyhledává protože si lidi nepouští moc k tělu a je spíše samotářská , ale pokud se stanete s ní přátelé můžete si být jisti že vás nikdy neprodá za nic na světě a bude vás chránit , dokud ji nezradíte. Za svoji slabší stránku považuje strach, že se někdo doví jaká kdysi byla. Vztahům se nevyhýbá spíše vztahy se vyhýbají ji , sama tvrdí že v divokosti je síla a že ji ještě nikdo nedokázal zkrotit natolik aby se dostal k jejím citům . Hodně ráda poslouchá hudbu a maluje, kresby ovšem schovává prý že by ji nepochopily. V 20 letech si nechala udělat tetování tribal na ruce .
Arwen se jako vlkodlak narodila ,ale s rodinou dlouho nebyla. Její rodiče byli zavražděni když jí byli dva roky a ona se musela o sebe starat sama. Skrývala se v lesích a v ulicích nejbližšího města hledala jídlo, jednoho dne ji tam našel mladý pár a ten se rozhodl se o ni postarat. V 12 letech se po hádce s nevlastním otcem natolik rozčílila až mu zlomila vaz a to před očima její mladší nevlastní sestry , které v té době byli 4 roky. Matka na ni ihned zavolala policii ale to už Arwen byla pryč. Ale i s mladší sestrou která ji měla moc ráda i přes to že jí zabila otce. Arwen se snažila vysvětlit malé Anně že s ní nesmí být že je nebezpečná a že by mohla umřít. Což se po několika měsících stalo pravdou , Arwen si na pár minut odběhla pro jídlo a když se vrátila byl v domě zloděj a Anna na zemi krvácela z bodné rány v hrudníku. Arwen se ihned proměnila a onomu zloději urvala hlavu. Mladší sestra jí zemřela v náruči , scéna když malá Anna umírá ji děsí do teď. V té době se do sebe uzavřela a stala se tím čím je teď a zůstane tak dokud naposledy nevydechne. V 15 letech se jí podařilo ukrást dýku se stříbrnou čepelí a zdobenou rukojetí , tuto dýku sebou nosí kamkoliv , většinou ji má v pouzdře upevněném na noze. Tuto dýku využívala k obraně ale později i k loupežím, vraždám a podobným věcem. Nějakou dobu se živila jako nájemný vrah a tuto práci vyhledává doteď. V 18 letech se pokusila vykrást banku ale neúspěšně a od té doby ji hledá FBI, kvůli vraždám a údajnému atentátu. Který jak tvrdí nespáchala ale bůh ví čeho je schopna.

Vrozené dovednosti má jako každý jiný vlkodlak ale i Arwen se najde jedna výjimečná . Tato schopnost se nazývá Empatie. Tuto schopnost velmi ráda používá a pohrává si s vámi.

9. .Obrázek:Nina Dobrev Obrázky a gif:

Vlčí podoba
Tetování na ruce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama