. .

Srpen 2015
Sněží!

17. srpna 2015 v 11:49 Ostatní

SNĚŽÍ!No.. co Vám k tomu říci..
Obdrželi jsme od jedné hráčky informaci, že se v Darku dnešní noci strhla sněhová bouře.. a to jaksi doslova.
Celé město i okolí pokrývá silná vrstva sněhu, místy až metr tlustá.
Proč? No, jak všichni víme, nikdo nikdy neví (dokonce ani my, jak vidíte), co se v Darku z minuty na minutu vyloupne. Lebo, v tomto případě lépe řečeno, objeví, jelikož se do města vrátila Valtteri, démonka Yuki, které už začaly panující tropy lézt krkem.
Sníh se bude držet ve městě až několik dní. Prudce se ochladilo. Takže naše rada? Vytáhněte kozačky, kabáty, rukavice a podobné vymoženosti proti zimě a vyražte na parádní koulovačku!
Nebo prostě jenom v teple domova od srdce nadávejte..

Iriana

Krvavý měsíc

11. srpna 2015 v 15:36 Akce

KRVAVÝ MĚSÍC

Viper hledí zamyšleně na Bratrstvo a Irianu. "Mayský kalendář?" zahledí se nechápavě na druhého Havrana. Dokonce ženského pohlaví, ale to teď není podstatné.
S vážnou tváří hledí na svého bratrance, který očividně, opět, neví, o co jde. "Ano. Znáš to. Konec světa a takové ty hovadiny. Tentokrát by teoreticky mělo všem přeskočit." pokrčí rameny. "Nic nového."
Založí si ruce na prsou. "Takže všem jebne..." zakroutí hlavou s pobaveným úšklebkem. "Varování nestihneme vydat." řekne zamyšleně, ale potom opět obrátí modré oči k sestřence. "Jak to bude probíhat?"
Rozhodí rukama. "Myslíš si, že jsem vědma? Víme jen to, co jsme vyčetli ze starých textů." protočím ošma. "Pokud chceš tedy vědět podrobnosti.." povzdechne si. "Máme za to, že se to bude u každé rasy lišit..."

Výsledek čistky

10. srpna 2015 v 16:15 Ostatní
VÝSLEDEK ČISTKY

Calypso

3. srpna 2015 v 16:50 Spisy