Téma týdne

30. prosince 2014 v 22:31 |  Téma týdne
Inu, vezmu to stručně a jasně. Jde o to, že Crioll měla dost dobrý nápad, který se mi zalíbil. Jedná se o to, že Blog.cz každý týden vyhlašuje určité téma, na jehož základě máme možnost napsat článek. Ten se poté objeví na hlavní stránce Blogu.cz. Nicméně k tomu podstatnému. Chceme dát prostor vám, psavým duším, kteří byste třeba rádi něco sepsali. Pokaždé, když bude vyhlášeno nové téma, se uvede u nás na stránkách v samostatném článku a od té doby můžete posílat svá díla. Není předem určeno, o co přesně se má jednat, takže bude jedno, jestli napíšete básničku či prózu. Autor bude vždy uveden pod svým dílem.
Pokud byste neměli žádný nápad a přeci se chtěli zapojit, můžete zkusit dané téma zakomponovat z pohledu vaší postavy. Někomu se to bude možná psát lépe.
Abychom nezaháleli, prvním tématem je "Útěk před smrtí". Pište cokoliv vás napadne, ale prosím, dávejte pozor na gramatiku a interpunkci. Máte sepsáno? Zkontrolováno? Skvěle, tak posílejte emaily mně, tedy Valtteri. Také bych byla ráda za to, kdybyste se v komentářích vyjádřili, jak se nápad zamlouvá a jestli uvažujete, že se zapojíte. Čistě pro informaci.

Valtteri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amoris Amoris | 1. ledna 2015 v 17:03 | Reagovat

To je skvělý nápad! :-) Nevím, jestli se zapojímna tohle téma, nějak mě teď nic nenapadá.... Ale mohla bych určo na některé z těch dalších.

2 Crioll Crioll | Web | 1. ledna 2015 v 18:33 | Reagovat

Já se určitě zapojím, když už mě to napadlo, měla bych jít příkladem! :D A také že ano :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama