. .

Killian O'Donoghue

31. prosince 2014 v 1:15 |  Spisy
Nick: Killian I Věk: 28 let I Práce: Nepracuje


Killian je odměřený typ osobnosti, který rád tráví čas sám nebo jen v kruhu pár přátel. Respektive Víl. Tak je mu nejlépe, nepotřebuje být pokaždé nutně v centru všeho dění. Je pro mnoho lidí nepochopitelný, což je však už jejich problém, nikoli jeho. Má slabost pro přírodu a zvířata, které miluje nadevše. Což je tak nějak pochopitelné, vezmeme-li v potaz jeho původ. Příroda je pro něj vším a nedokáže si představit, že by existoval bez ní. Je velmi pozorný a pohotový, rád pomáhá lidem v tísni a pozoruje noční oblohu. Pohled na hvězdy a nekonečnost celého seskupení ho snad nikdy neomrzí. Velkou zálibu má i v umění, obdivuje jak malířství tak herectví. Dříve si sám představoval, že zaujme místo na plátně a předvede svůj talent a smysl pro umění. Rád kreslí na obyčejné lnové plátno pochmurnou krajinu se zvířaty obklopující celý les nebo svůj stromový domek na který je velmi pyšný. Docela si zakládá na čistotě, luxusu a klidu který se snaží každý den dodržovat i pomoci jógy kterou se dříve naučil od Aurory. Je přísný vegetarián, takže je jasné, že je výslovně proti vyvražďování jakýkoliv zvířat. Zmíníme-li nejoblíbenější jídlo, pak to budou nejspíše drobné hříbky a saláty všeho druhu. Takovýmito dobrotami nepohrdne nikdy.
Jako dítě, respektive vílí mladík, byl úplný opak nynějšího člověka. Tak, jako se každý plynutím času vyvíjí, ani Killian nebyl výjimkou. Dalo by se říci, že je přímo ukázkovým modelem kompletní proměny. Rád ubližoval lidem, byl krutý k přírodě a okrádal ženy a starce. Zde však ve výsledku vzala jeho povaha za své a stala se z něj nová osobnost. Se sestrou a matkou měl však vždy velmi dobrý a klidný vztah. Neznal hádky, rozepře ani žádné další nepříjemnosti. Sestru miloval nadevše stejně jako matku, která vždy v něm udržovala dobro. Snažila se o tom, aby její syn byl tím nejlepším vílím mužem, který by se pro přírodu a její ochranu přímo roztrhal. Stalo se však něco velmi nepěkného, s čím nemohl ani jeden z členů rodiny počítat. Celou rodinu zasáhl krutý a ošklivý virus, Jasemin, jeho jediná sestra zemřela. Obrovská tragédie, která zasáhla Killiana jako hrot rozžhavené dýky. Po smrti sestry začal pít a uzavírat se do sebe. Zdálo se, jakoby pozbyl veškerého důvodu žít, tak moc ho ztráta sebrala. Tento stav byl v mnoha směrech pochopitelný, když si byli tolik blízcí. Rok po sestřině zahynutí odešel ze své rodné vesničky, kde už nemohl zůstat déle a více se užírat. Pár týdnů se sám toulal po světě, procházel nejrůznějšími krajinami a poznával nová prostředí. Až právě do ono osudného dne, kdy narazil na krásnou dívku Auroru. Její krása a elegance zcela změnila jeho pohled na věc. Už nebyl tím, čím býval dříve. Díky ní byl mnohem, mnohem lepší. Aurora jako lesní víla věděla, že i Killian je výjimečný, stejně jako ona nebo jiné víly. Byli jeden druh, národ, či jak to nazvat. Čili už z tohoto důvodu měli mezi sebou velmi silné pouto, které jen tak něco nezničí. Pár dní zůstávala Aurora stranou a Killiana pečlivě pozorovala, zatímco on nacházel porozumění v přírodě. Učil se, jak s ní souznít a jak jí být nápomocen. Aurora se s Killianem rychle sblížila a předvedla mu vše, co víly jako ona umí. Přesvědčila jej, že i on patří k vílám a proto má tak citlivé a upřímné srdce. Že někde v hloubi duše je přesně takový, jaký má být.
Killian rozumí zvířecí řeči, naslouchá celé přírodě včetně rostlin, na jejichž pěstování klade velký důraz. Je velmi dobrý léčitel a ''zahradník'. Nejraději ze všech rostlin má bílé růže, které představují čistotu.
Holubice Emma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama