. .

Prosinec 2014

Killian O'Donoghue

31. prosince 2014 v 1:15 Spisy
Nick: Killian I Věk: 28 let I Práce: Nepracuje


Téma týdne

30. prosince 2014 v 22:31 Téma týdne
Inu, vezmu to stručně a jasně. Jde o to, že Crioll měla dost dobrý nápad, který se mi zalíbil. Jedná se o to, že Blog.cz každý týden vyhlašuje určité téma, na jehož základě máme možnost napsat článek. Ten se poté objeví na hlavní stránce Blogu.cz. Nicméně k tomu podstatnému. Chceme dát prostor vám, psavým duším, kteří byste třeba rádi něco sepsali. Pokaždé, když bude vyhlášeno nové téma, se uvede u nás na stránkách v samostatném článku a od té doby můžete posílat svá díla. Není předem určeno, o co přesně se má jednat, takže bude jedno, jestli napíšete básničku či prózu. Autor bude vždy uveden pod svým dílem.
Pokud byste neměli žádný nápad a přeci se chtěli zapojit, můžete zkusit dané téma zakomponovat z pohledu vaší postavy. Někomu se to bude možná psát lépe.
Abychom nezaháleli, prvním tématem je "Útěk před smrtí". Pište cokoliv vás napadne, ale prosím, dávejte pozor na gramatiku a interpunkci. Máte sepsáno? Zkontrolováno? Skvěle, tak posílejte emaily mně, tedy Valtteri. Také bych byla ráda za to, kdybyste se v komentářích vyjádřili, jak se nápad zamlouvá a jestli uvažujete, že se zapojíte. Čistě pro informaci.

Valtteri

Ivory Corvin

29. prosince 2014 v 10:11 Spisy


Výsledek čistky

24. prosince 2014 v 22:47 Ostatní
Jako vždycky se ozývám s tradičním výhlášením výsledků čistky.
Ne všechny bytosti jsou natolik silné, aby přežily nehostinné prostředí tohoto města.
Níže naleznete seznam bytostí, které neměly dostatečnou vůli k přežití.

Štastné a veselé Vánoce

24. prosince 2014 v 17:31 Ostatní
Nebudu psát nijak zdlouhavě, stejně tohle všichni budete číst nejspíš zítra. I když někteří za počítač sednou chvíli po rozbalení dárků s plným břichem, kde se vám mrská kapřík nebo řízečky, či nějaké zeleninové cosi (netuším, co baští vegetariáni na vánoce).

Byla bych ráda, kdybyste se pod tímto článkem podělili o to, co jste dostali. Samozřejmě do toho nikoho nenutím, ale bylo by super zjistit, jak kdo byl hodný a kdo naopak zlobil.

Za celý admin tým, který se skládá z Valtteri, Vipera, Styxe a částečně i mě, Crioll, a snad ještě i Gree (?) bych vám chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků včetně Nového roku, spoustu dárků (hlavně ponožek, ty se hodí vždy) a hlavně pohodu, které není nikdy dost.

Doufám, že tu s námi strávíte další rok plný zajímavých akcí, nápadů a budete společně s námi prožívat a psát osudy vašich ale i našich postav.

S pozdravem Crioll

Vánoce a Vánoční ples

21. prosince 2014 v 18:35 Akce

Vánoce a Vánoční ples


Další informace - záhada

20. prosince 2014 v 15:18 Akce
Otevřou se dveře Viperovi kanceláře a v nich stojí Theonor s obálkou v ruce. Upír se zvedne od svého stolu a vezme obálku od bratra. "To je od Marcuse." Po svých slovech se Theonor opře o futra dveří. Viper otevře obálku a očima přeletí text uvnitř. Zamračí se. "Ve vodě to není. Ani žádná jiná chemikálie. Vzorky to vyvrátily. Proti čemu stojíme?" Tázavě se obrátí na Theonora a ten vytáhne z kapsy fleshku a strčí ji do počítače. Najde vhodný soubor a pustí Vipera k počítači, aby se podíval na ty záznamy. Ten si přemýšlivě přiloží prst na rty a nechápavě kouká na záznam. "Co tam mám vidět?" "Počkej chvíli." Opáčí bratr. Pod kamerou prochází vysoký chlap a najednou se před ním na okamžik zjeví jakási osoba. Dotkne se jeho čela a zmizí. Následně muž šmátrá kolem sebe. "Co to…"

Zábavný den

20. prosince 2014 v 11:56 Ostatní
Po dlouhém zvážení jsme se rozhodly napsat postapokalyptický článek, týkající se celého včerejšího dne.
Prvním bodem byla Criollina cesta sem, k Valtteri do "krásného" zapadákova.

Vše začalo v Chrudimi na nádraží, když jsem se dohadovala s pokladní, přes která města chci jet. Po 10 minutách, kdy se za mnou vytvořila velká fronta, jsem konečně s úlevou odcházela a v tlapkách držela celá šťastná jízdenku. Mé nadšení poklesne, když zjistím, že mi vlak jede až za půl hodiny a venku u kolejí stojí hafo lidí. Naštěstí se počet zredukuje, když přijede vlak mířící opačným směrem než já.

Co vy na to?

19. prosince 2014 v 16:59 Ostatní
Zdravím, příšerky.
Opět se vám po nějakém čase ozýváme. Tentokrát je to z toho důvodu, že bychom potřebovali váš názor.
Prostřednictvím komentářů se, prosím, vyjádřete k:

Joshua Wyatt

18. prosince 2014 v 1:05 Spisy
Nick: Joshua I Věk: 27 let I Práce: Žádná, ale hledá si