. .

Dark News - Listopad

29. listopadu 2014 v 22:53 |  Dark News

Podzimní ples
První akcí listopadu se stal ples, který nepřímo odstartoval celou plesovou sezonu vůbec. Jak už tomu bývá zvykem u společenských akcí, i tato měla vytříbené podmínky na ošacení. Dámy se dostavily ve skvostných šatech a obleky pánů se nijak nevymykaly běžnému standardu. K samotnému průběhu. Snad náhoda tomu chtěla, že se nepřihodilo nic nepěkného. Což je rozhodně ku prospěchu, ale přeci jen, je to Dark Town.
Ze svého pohledu coby jednoho z účastníků mohu říci, že celková výzdoba a atmosféra dávala jasně najevo, že je podzim a tudíž i podtrhovala stav venku. Na zemi popadané barevné listy, příjemné osvětlení.. jedním slovem bych to označil za dokonalost. Ač já sám na podobné blbůstky nejsem, musím přiznat, že tento ples se pořadatelům povedl.

Nový alfa
Ano, je to tak. Dne 23. listopadu ve večerních hodinách se udál boj mezi alfou a betou Dark Townské smečky. Jak již název článku vypovídá, výsledek boje je vcelku jasný. Pro ty, kterým to jasné není přinášíme vysvětlení. Jake Harris vyzval Zachariáše na souboj o moc, ze kterého vyšel jako vítěz. Tím pádem se stal novým vůdcem celé smečky. Stejně jako původní alfa a vůbec celá smečka jde i tohle naprosto mimo mě. Není ale čas ke zlepšení? Vlkodlaci, spojte se, pokud nechcete být terčem možných útoků.

Sníh, snížek
Ne, nebudeme se tu bavit o pašerácích kokainu. Vážně ne. Řeč je o tom přirozeném, občas dosti otravném výplodu počasí. Ač se to původně zdálo dle předpovědí nepravděpodobné, je to pravda. Kdo dnes kolem jedenácté hodiny večerní opustil teplo svých domovů, mohl zaznamenat první sněhové vločky, které se snášely z nebe. Můžeme se však spoléhat na to, že nadílka vydrží? Kdo ví, ale jedno je jasné. Pravá zima začíná!

Měl jsem připravený a sepsaný rozhovor se slečnou de Braose, ale bohužel jsem své podkaldy někde založil. Onen rozhovor s touto úžasnou dámou vám, našim čtenářům, pokud možno poskytnu hned v dalším čísle DN.

William Ayers

Sraz!
Ano, je to tak. Dle hlasování se rozhodlo, že sraz se bude konat v Jindřichově Hradci. V roli organizátorů se blýskly Viper a Iriana, které vymyslely prakticky celý program. Připraveno bylo několik her včetně RPG live. Za sebe musím říct, že holkám celkem závidím, i když bych na to nejspíš neměla kuráž. Nicméně s písemným povolením většiny zúčastněných přikládám fotky a video, abyste se i vy měli možnost pokochat. Jako bonus tu mám vyjádření hned ode dvou zúčastněných.
Video (Přesměruje vás na FB, tak s tím počítejte)
Fotky:

Bonus
Co víc ke srazu dodat. To je tak, když se sejde partička naprostých bláznů a začne něco dělat. Mohla bych tu rozepisovat to, jak to bylo super a vtipné, ale myslím, že bude stačit jedna historka z čajovny. Seděli jsme v čajovně a holky si objednaly čaj. Každý vystupoval za nějakou svou postavu. Já byla za Christophera, takže jsem o sobě mluvila v mužském rodě a také jsem se obracela k Danielovi, kterého Chris viděl sedět na stole. Nějak jsme se bavili a ten pán, který obsluhoval, přišel a ptal se holek, jestli si něco nedají. Pak se obrátil i ke mně a Jamesovi. "Máme tu i kávu." Pravil a já se jen usmála a zakroutila hlavou. "Ne, děkuju. Potřebuju spát a po kofeinu neusnu." On trochu popošel a zadíval se na mě. "Mohl bych udělat kafe bez kofeinu, pokud byste chtěl." Oslovil mě mužským rodem… V tu chvíli jsme všichni lehli smíchy. Chudák chlap nechápal, co se děje a dorazil to slovy. "Tak co… Je to chlap nebo ženská?!" To bylo totálně zabité a já mu to tam musela vysvětlovat, což bylo vážně dost vtipný. Podobně vtipný byl i zbytek srazu, ale tohle bylo prostě nejlepší.
Víper

Do Jindřichova Hradce jsem dorazila jako poslední z ostatních příšerek, které měly přijet. Při cestě jsem volala s Vip, kvůli navigaci kam to máme vůbec jet a taky to byl velmi veliký zážitek kvůli hlasové stopě dalších lidiček. Nakonec jsme dojely na spodní náměstí, kam prý holky a jeden kluk dorazí za .. kolik že to bylo? 15 minut? Asi tak. No, po tom co holky dorazily se Vip rozhodla pozdravit mamku s přítelem a tak jsme zase chvátaly do restaurace kam zapadly, no.. mamka z toho byla víceméně paf, protože vidět holku v obleku není na denním pořádku, to asi musel být zažítek a vůbec bych se nedivila, kdyby jí v hlavě proletělo 'Probůh k čemu jsem se to nechala přemluvit.', no naštěstí se neuspořádalo nic co by den zkazil a tak se mohlo zahájit Tour de Jindřichův Hradec. Na sraz vlastně dorazilo celkem šest lidí a tak to bylo klidné a vůbec ne děsivé - takže jsem z toho strach nemusela mít - tak, holky byly příjemné tak, jak jsem si představovala a tak to bylo v suchu. Sice prvně jsem byla ticho a jen poslouchala, ale i tak. Věci jsem si dala k Vip a pak jsme zase vyrazily ven. Přesněji do čajovny. Vlastně, na srazu byla Chris, Irča, Vip, Carol a James + má maličkost tedy. Jenže, než tam dojdeme .. musí být jedna společná před kostelem :3 i s balonkem, kterého čeká takovej.. smutnej osud.
No a pak v čajovně.. holky si objednaly čaj a my tam krafaly. Tedy, spíše oni a já se jen usmívala a sledovala, stejně jako mrtvola James. Chriss fotila hru Irči a Vipa, kdy si zahrály na nějakou rodinnou sešlost bo co .. nejhorší byl výraz Christophera, prostě takový kamenný pohled a pak reakce na Daniela, směšné. Ale bylo to příjemný, hlavně to teplo když venku byla zima jak sviň. :3 Nejlepší byl prodavač, který z toho všeho byl chudák zmatený a nejlepší byla reakce na Vip, když netušil jestli je holka nebo chlap a ona mu to tak pobaveně vysvětlovala, jenže se netvářil moc přesvědčivě, že tomu rozumí. Z čajovny jsme pak vylezly, tedy já,Vip, James a Carol.. protože Irča s Chriss platily a pak se zakecaly. Pak byl daný směr do parku, ke kterému když jsme se dostali tak byla poněkud už tma, ale to nám nevadilo a hrálo se RPG live. Nejdříve naštvaný Viper se svou košilí přebarvenou na růžovou, kde nám málem zabili milovanou Irču :D a pak.. bohužel i nejhorší část a možná nejsměšnější pro mou maličkost v roli Jakea, což jsem totálně podělala ale nu což. Jake se snažil zabít Logana... nejlepší byla část s Christopherem prostě. A pak byly mini hry jako jsou seznamky - kdy jsme byli za něco jiného... dokonce se tam objevila role žvejky a Dori.
Pak se s námi rozloučila Chriss která musela jít a šlo se na pizzu. I James nás potom opustil ... ale ta pizza, lahoda. Akorát mi musela pomáhat Vip, to je jisté no. Pak mě holky vzaly na Floriánskou kašnu, což bylo supeer. A pak po odchodu nastalo rozloučení s Irčou a Carol.. a pak vyrazily k Vipče u které jsem přestávala. No byly jsme u ní na chatu a jukaly na Hobita.. a Asterixe a Obelixe, jenomže já jsem trubka a tak jsem Vip bouchala balonkem do hlavy .. a byl červený. :D Po večeři, kterou jsem vážně nedala jsme zalezly do pokoje a po kecání, koukání a tak dále jsme se rozhodly, že půjdeme spát.

Další den jsem se připravovala na odjezd autobusem, sice jsem u Vip chtěla zůstat.. nenápadně, ale to by asi nefungovalo a ještě by mě musela odstřelit. Takže jsem i tak odjela po rozloučení. :D Takže, .. sraz byl vážně super. Holky moc příjemné a já si to užila, žádnou výtku k tomu nemám. :)
Alaizabel

Legendární večer
Jsme normální? Určitě ne. Pokud má ještě někdo podobně úžasné fotky, neváhejte a posílejte. (Kliknutím na obrázek zobrazíte plnou velikost.)


Valtteri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Salám Salám | 29. listopadu 2014 v 22:56 | Reagovat

Tak tohle je rozhodně nejlepší vydání Dark news co vůbec kdy vyšlo. :DDD Skvělá práce, panstvo!
-Adolf, Obi-Wan, Mája, Zeman

2 Iriana Iriana | 1. prosince 2014 v 10:37 | Reagovat

Jojo.. sraz byl báječný, až jsem z toho na týden ulehla nemocná do postele :DD
A Chris mi šlohla propisku :DD

3 Amoris Amoris | 2. prosince 2014 v 12:35 | Reagovat

A co někdy sraz v okolí Plzně? :D Já chci taky pár lidí poznat a zažít takovou srandu... :)

4 Chriss Farro Chriss Farro | Web | 4. prosince 2014 v 0:26 | Reagovat

Hej tak ta růžová Jindřichohradecká je tvoje!! :D A já si říkala, kde jsem jí splašila :D Nějak ti jí předám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama