Admin's team

29. října 2014 v 18:08 |  Pravidla

Gabrieldark@seznam.cz

Zakladatel blogu, hlavní admin

Zdravím všechny hráče, ale i návštěvníky Dark Townu,
Spousta z vás mě zná, ale pro většinu možná spíš budu "jen další hráč." Tomu teď ale odzvonilo, spolu s Alci a Varnou tu odteď budeme adminovat, přece jenom, když Styx vyhlásil nábor na admina, nemohly jsme odolat a navíc nechat Dark "náhodnému cizinci". Takže odteď čekejte pořádnou krutovládu (vložte ívl smích). Dobře, zrovna krutovládu ne, ale počítejte s pořádným hukotem, až si naše postavy vezmou Dark do parády. Tohle město má být zkouška pro každého, kdo v něm žije, zákony přírody v praxi, a na všechno budeme dohlížet my tři.
Ale teď něco z jiného soudku. Co se týče mě jako admina, budu mít na starosti hlavně grafickou úpravu, jak laye blogu, tak i profilů. I tak můžu ale odpovídat na jakékoli vaše dotazy, které vás napadnou, jak už na chatu, tak i přes email, a je jedno, jestli se budou týkat registrací, vzhledu, otázek k rasám nebo prostě jen budete chtít zahrát/pokecat. Budu se pokoušet odpovídat, co nejrychleji to jde.
Zdar a sílu v novém, temnějším Dark Townu,
Karuš

Ahoj temní obyvatelé Darku.
Většina z vás mě zná a kdo ne, tak mě pozná, jsem na Darku skoro od samého začátku a když jsem se dověděla, že je bez admina, vážně jsem to chtěla nechat být, ale přišlo mi pitomý aby připadl někomu kdo nezná jeho tradici a tak...doufám, že budu pro Dark přínosem a že se nám podaří jít v temných stopách. Dark odhalí i moje temné stránky, které jsem za těch pět let co hraju rpg nasbírala, nemůžu bejt pořád andílek. Moje adminská postava nebude vůbec hodná a myslím, že se máte na co těšit, bude to učiněná pekelnice! Takže vzhůru do Dark Townu, těším se na hry se starými i novými postavami. Kdyby cokoliv nebojte se na mě obrátit, budu dělat články a jsem k dispozici na vaše dotazy či problémy.
Dark Love and Dark Peace
Alci


DarkWorldrpg@seznam.cz


 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama