. .

Říjen 2014

Vaše noční můra se vrací..

30. října 2014 v 18:04
Všichni skloňte ty vaše ubohý hlavy před tím nejmocnějším z mocných,
Styx je zde a je sakra nasranej
Připravte se na krutovládu toho nejhoršího a nejdokonalejšího Boha,
mě..

Teď už všichni víte jak jsem úžasnej, kdo to ještě nezažil ten zažije a pravděpodobně si sbalí svou igelitku a potáhne.
Nebude to čistka, kterou znáte..bude to teror toho nejvyššího kalibru.
Začíná vaše noční můra, kontrola profilů.
Odmítám tu živit příšery, které nejsou schopni popsat svůj život na několika zakrvácených řádkách
Mít tu někoho kdo se snaží být Bohem a přitom ještě neviděl mě abych mu mohl ukázat jaký to je být tím zasraným dokonalým!

Odteď se nebudou příjmat nesmyslný regy, profily se upraví bez keců, tak aby se na to vůbec dalo dívat a pokud se to někomu nelíbí, tak tu mám rovnou několik igelitek přichystaných

Do teď to tu bylo vedeno těmi hodnými..
Já se však vrátil a ne zrovna v dobré náladě, tak mě koukejte nenasrat ještě víc

V nejbližší době se tu objeví seznam těch, kteří se provinili tím nejhorším možným způsobem
Buď se přizpůsobí nebo si pochutnám na jejich teplé krvi
Styx
Admin's team

29. října 2014 v 18:08 Pravidla

Gabrieldark@seznam.cz

Zakladatel blogu, hlavní admin

Zdravím všechny hráče, ale i návštěvníky Dark Townu,
Spousta z vás mě zná, ale pro většinu možná spíš budu "jen další hráč." Tomu teď ale odzvonilo, spolu s Alci a Varnou tu odteď budeme adminovat, přece jenom, když Styx vyhlásil nábor na admina, nemohly jsme odolat a navíc nechat Dark "náhodnému cizinci". Takže odteď čekejte pořádnou krutovládu (vložte ívl smích). Dobře, zrovna krutovládu ne, ale počítejte s pořádným hukotem, až si naše postavy vezmou Dark do parády. Tohle město má být zkouška pro každého, kdo v něm žije, zákony přírody v praxi, a na všechno budeme dohlížet my tři.
Ale teď něco z jiného soudku. Co se týče mě jako admina, budu mít na starosti hlavně grafickou úpravu, jak laye blogu, tak i profilů. I tak můžu ale odpovídat na jakékoli vaše dotazy, které vás napadnou, jak už na chatu, tak i přes email, a je jedno, jestli se budou týkat registrací, vzhledu, otázek k rasám nebo prostě jen budete chtít zahrát/pokecat. Budu se pokoušet odpovídat, co nejrychleji to jde.
Zdar a sílu v novém, temnějším Dark Townu,
Karuš

Ahoj temní obyvatelé Darku.
Většina z vás mě zná a kdo ne, tak mě pozná, jsem na Darku skoro od samého začátku a když jsem se dověděla, že je bez admina, vážně jsem to chtěla nechat být, ale přišlo mi pitomý aby připadl někomu kdo nezná jeho tradici a tak...doufám, že budu pro Dark přínosem a že se nám podaří jít v temných stopách. Dark odhalí i moje temné stránky, které jsem za těch pět let co hraju rpg nasbírala, nemůžu bejt pořád andílek. Moje adminská postava nebude vůbec hodná a myslím, že se máte na co těšit, bude to učiněná pekelnice! Takže vzhůru do Dark Townu, těším se na hry se starými i novými postavami. Kdyby cokoliv nebojte se na mě obrátit, budu dělat články a jsem k dispozici na vaše dotazy či problémy.
Dark Love and Dark Peace
Alci


DarkWorldrpg@seznam.czČistka - říjen

29. října 2014 v 0:55 Ostatní

ČISTKA


Dark News - říjen

28. října 2014 v 23:32 Dark News
Po poněkud delší době vám, obyvatelům Dark Townu, přinášíme aktuality z města i okolí. V redakci jsme měli dost napilno, tudíž se ozýváme až nyní. Vůbec to není kvůli neschopnosti redaktora, vážně. Tak či tak, směle se můžete ponořit do článků, které jsme pro vás v tomto vydání připravili.

Arvo Marcuri

28. října 2014 v 20:54 Spisy
Nick: Amoris I Věk: 30 let I Práce: Doktor v nemocnici


Sraz - druhý pokus

25. října 2014 v 23:46 Ostatní
Takže, nebudu to sáhodlouze rozvádět. Výsledky ankety jsou více než pochybné, takže budeme muset přejít k jinému způsobu hlasování. Do komentářů prosím zapište JEDNO město, které je pro vás nejdostupnější a kam byste se na sraz s nevjětší pravděpodobností dostavili. Buďto Jindřichův Hradec nebo Zlín. Jiná možnost není. Limit na zapsání jsou tři dny, tzn. do úterní půlnoci. Je to sice krátká doba, ale nechceme vše protahovat víc, než je nezbytně nutné. Díky za pochopení.
Valtteri

Orion Semina "Orise" De´Minte

25. října 2014 v 12:02 Spisy
Nick: Ashí I Věk: Blíže neurčený I Práce: Vlastní kaviareň De´Minte kde také pracuje

Hurá na pijavice!

22. října 2014 v 20:29 Akce

Zatrhněme těm upírům jejich počínání!

"Raphaeli!" Zahřmí Viper ze své kanceláře a zanedlouho dovnitř vstupuje jeden z Bratrů a čeká, co z něj vypadne. "Nemůžeme dál čekat a nesmíme to nechat zajít dále, než to je teď." Poposedne si na židli a vezme do ruky tužku. Na kus papíru napíše několik jmen vybraných osob a společně s papírem se mény ještě podá Raphaelovi text, který před chvílí sepsal. "Na všechna jména odešli přepsaný tenhle dopis." Zvedne se ze židle a pak se opře dlaněmi o stůl. "Hon na překupníky považuji za zahájený."


Alexander Līberius

22. října 2014 v 19:42 Spisy
Nick: galena I Rodiče: Payne a Viper


Místo srazu - anketa

18. října 2014 v 21:32 Ostatní
Přesně před týdnem vyšel článek, ve kterém se nadhodil možný budoucí sraz nás všech, hráčů RP Dark World. Po probírce kometářů byla vybrána tři města, která se opakovala víckrát než-li jen jednou.
Pod tímto článkem najdete anketu, ve které prosím zahlasujte pro JEDNO vybrané město, které je pro vás nejblíže či nejlépe dostupné. Z ankety nepoznám, zda-li někdo hlasoval víckrát, proto spoléhám jen a jen na vás a vaši čestnost. Někteří z vás možná nebudou s výsledkem spokojeni, ale prosím, zdržte se urážlivých poznámek typu proč to není zrovna tam a tam. Díky.
Datum srazu by se vyřešilo ještě zvlášť, aby sedělo co nejvíce lidem.

Za admin tým,
Valtteri