. .

Nyanna Scarlett Howe

18. září 2014 v 13:40 |  Spisy
Dětství
Nyanna je sladká dívenka, jak by ne, když je po rodičích. Dcera laskavé nymfy a starostlivého arkádiánce nemohla ani dopadnout jinak. Je obětavá, milá a hodná. Jako příslušnice své rasy už v tomto věku miluje rostlinky, ale více miluje zvířata, to je snad ta část po otci, rozumí si s nimi a někdy jako by jim viděla do duše a dokázala si s nimi povídat jen očima. jako znak nymfy jí sama Kha'le dala do vínku kvetoucí lilie do vlasů, jako její mamince, které rostou fialky a sestřičce, která je obdařena levandulí. Její typickou vlastností je zvědavost, ráda poznává všechno nové, když se chvíli nedíváte, buďte si jistí, že Nyannka právě prolézá každý koutek a to včetně špinavého krbu nebo prostoru pod kuchyňským stolem, který je její oblíbenou schovkou. To samé platí o jejích neposedných ručičkách, které musí osahat vše, co má na očích, ať už je to keramický hrníček, tatínkovo ucho, ba dokonce kašička, kterou dostala k jídlu. S tím se pojí i nepořádnost, ve které si malá Nyann přímo libuje. Je přátelská, však ze záčátku docela plachá. Jakmile si ale získáte její srdíčko, je jisté, že už vám nedá jen tak pokoj. Každodenně u ní přetrvává veliká suma energie, proto jen tak neposedí a pro ostatní je někdy náročné unavit ji. Někdy se jí proto povede něco provést a tím rodiče pořádně pozlobit. Přestože někdy páchá lotroviny, dokáže své rodiče poslouchat a vždy ví, co od ní očekávají, tedy alespoň někdy. Nenechá si jen tak něco líbit, proto když se jí něco nelíbí, nebojí se to dát okolí najevo. Přesto však nepatří mezi ty děti, které mají potřebu být zabšklé a den od dne se vztekat, ona je naopak velmi klidné dítě, dalo by se říct, takový andílek. Jako nymfa je obdařena krásným hlasem, který ráda využívá. Jak už ke křiku, tak ke zpěvu, který zní s doprovodem piana či xylofonu krásně. K jejím dalším zálibám patří určitě škádlení své sestřičky, či synovce. Přiznejme si, bez toho škádlení by to pro ni nebyla žádná zábava, proto se ti nejbližší mohou dočkat tahání za uši či podobných zákeřností.
Puberta a dospělost
V první řadě je třeba říci, že si Nyanna zachovala svoji klidnou povahu i po čas puberty, která nebyla nijak lehká ani pro rodiče, ale společně to zvládli. Je především ke všem milá a schovívavá. V každé situaci si vždy dobře promyslí jak zareaguje a pokaždé se snaží vydržet v klidu. Nemá moc ráda konflikty a ani je nevyvolává, ona je spíše ta, která do konfliktů vnáší návrhy na kompromis, či podobně. V každém se snaží vidět to dobré, ale chápe, že v každém se to dobré nenajde, ale i přes to nerada bojuje, jak již bylo zmíněno, raději vše řeší kompromisem. Je velice citlivá a někdy si věci bere osobně. Když si něco vezme do hlavy, vydrží jí to dlouhou dobu, proto se u ní paličatost ani tvrdohlavost nezapře. Stejně jako její rodiče má dobré srdce a dokáže odpouštět, ale nikdy nezapomíná na staré a zlé křivdy. Dokáže se ovládat a proto se málo komu povede jí rozzuřit. Pokud už se tak stane, je dobré utéct někam hodně daleko, protože v tu dobu neví co dělá. Moudré je ji nechat napokoji a počkat až vychladne. V těch lepších případech se sama zavře do nějaké místostí a má skony k tomu nevycházet ven i celý den. Ale to se opravdu vidí málokdy. Naopak je velice snadné jí vyděsit, ne že by se zlekla každé druhé věci, kterou vidí, ale nepatří k těm nejodvážnějším, proto raději místo výpravy za dobrodružstvím zůstane v pohodlí domova, nebo si zajde do přírody, která je jejím druhým domovem. Nejvíc ze všeho miluje přírodu a všechno v ní, možná je to její rasou a možná taky ne. Zachovala si hlavně lásku ke zvířatům, proto nesnese pohled na to, jak jim někdo ubližuje a vůbec, jak někdo ubližuje přírodě. Je přátelská a ráda poznává nové lidi. I pokud jí neznáte dobře na ní můžete poznat, jak jí zrovna je. Pokud je ve společnosti neznámích lidí a ta společnost je opravdu velká, jde na ní poznat nervozita a stydlivost, které vlastně netají. Možná nepatří k těm lidem, kteří vymetají párty s flaškou rumu v ruce, ale narozdíl od takovýchto lidí je oddaným přítelem, který svým nejbližším naslouchá a udělala by vše pro to, aby se jim dařilo dobře. K jejím zálibám patří převážně hudba, které se věnuje už od svého dětství. Učí se hrát na různé nástroje, ale ze všeho nejraději zpívá.
Krom svého nadání pro zpěv má také schopnost, která jí umožňuje v jistém směru sžití se zvířaty. Její schopnost nemá přesné označení. Dokáže mluvit se zvířaty, vnímat jako oni, vidět jejich očima, či se vžít do jejich kůže. Dokáže zjistit jejich potřeby a každé zvíře tak dokáže do puntíku poznat. Ve výjmečných případech dokáže vstoupit do těla zvířete a ovládat ho, bohužel toto plně neovládá, proto jí tyto pokusi připravují o dost energie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama