Popisy míst

25. července 2014 v 21:44 |  Ostatní
Popisy míst
Váháte a nevíte kam zajít? Netušíte, co všechno se v tomto městě nachází? S tímhle vám hravě pomůžeme. Krom kina, muzea a škol se tu nachází i jiné budovy, které stojí za to navštívit.

Střed městaDoupě
Jedno z míst, které nesmíte v Dark Townu vynechat, temný bar, kde se scházejí všichni co něco znamenají....
Pro další informace klikněte ZDE...

Cukrárna Tammovo potěšení
Cukrárna, která nese jen část jména jeho majitele se nachází v novější budově ve středu města jen jednu ulici od náměstí. Exteriér cukrárny upoutá ihned třemi barvami, kterémi je vybavený i interiér. Tyrkysovou, hnědou a růžovou barvou. Přesněji rám jednoho velkého, francouzského okna je v barvě hnědé, dveře v růžové a lemování s názvem v tyrkysové barvě.
Uvnitř se pod oknem rozprostírá dlouhá, hnědá sedačka na sezení, tři stolky a ke každému stolku dvě židle na sezení. Cukrárna je určená tedy spíš "přijdeš, vyzvedneš, zaplatíš, odejdeš." Stolky jsou pro hosty, co se rozhodnou dát si třeba kávu a k tomu malý dortík.

Kavárna
Po perném pracovním dni nic neuklidní více jako káva a cigaretka. Samozřejmě, jak pro koho. V téhle budově si můžete vybrat z více než padesáti druhů kávy a různých zákusků. Je zde oddělen prostor pro kuřáky a pro nekuřáky a dokonce zde naleznete i koutek pro vaše nezbedné ratolesti.Knihovna
Tisíce knižních titulů ve spoustě polic. Chcete si knížku půjčit domů? Žádný problém! Naše knihovnice vám knihu mile rády půjčí, ale když ji nevrátíte v řádném datumu nebo ji vrátíte poškozenou, tak je s vámi amen a budete platit za výši vašeho přestupku. Samozřejmě v knihovně musí být klid a ticho, aby mohli studenti pročítat různé knihy a připravovat se na zkoušky a nebo pouze si chtějí lidé číst a nechtějí si brát knihu domů. Opravdu tam najdete skoro vše, co potřebujete, ale přiznejme si to. Knihovně v sídle se tohle nikdy nevyrovná… Přidáte se ke knihomolům a navštívíte jejich ráj?Obchod se zbraněmi
Sháníte nějakou zbraň na svou obranu? Neváhejte a zavítejte do obchodu se zbraněmi, kde si určitě nějakou vyberete s pomocí prodavačů, kteří se ve zbraních vyznají. Když se vám to poštěstí, tak můžete za kasou nalézt i samotného majitele, Vipera. Nicméně, nemyslete si, že vám nějakou střelnou zbraň prodá jen tak pro nic za nic. Díky svým záznamům v počítači si vás každý z prodavačů pořádně proklepne a podá informace svému šéfovi a zároveň majiteli. Může se stát, že na svou objednávku budete muset pár dní počkat. Celá prodejna se skládá ze čtyř částí. První část je u pokladny, kde se prodávají náboje a běžné střelné zbraně nebo zbraně na blízko. Druhá část je ve vedlejší místnosti, kde jsou vystavené pouze střelné zbraně a nejsou pouze malé ráže, ale najdete tam i velké kalibry. Třetí část je soustředěna pouze na zbraně na blízko a najdete zde mnoho děsivých exemplářů. Poslední a závěrečná část je uzavřená a není přístupná pro veřejnost. Majitel tam přechovává velice staré kousky a cenné kousky. Tahle místnost má o dost vyšší zabezpečení než celý obchod.Kulturní dům
Kulturní dům musel projít rekonstrukcí a kompletní opravou, ale restaurátoři zachovali jeho původní vzhled. Veškeré kulturní akce probíhají právě zde. Čas od času mohou kolemjdoucí zaslechnout hudbu linoucí se z onoho domu.Obchod se svatebními potřebami
Sháníte-li veškeré potřeby pro tu nejkrásnější svatbu, jste zde na správném místě. Kromě šatů nabízíme i spoustu dalších doplňků, bez kterých se žádná nevěsta, ba celá slavnost neobejde. Valtteri, jež ve vlastním obchodě i pracuje, vsází jednoznačně na originalitu a vytříbený styl, který svým výrobkům propůjčuje. A tak je byť sebemenší perlička v celkovém prošívání tvořena ledem, který vytvoří a jenž již nikdy neroztaje.
V obchodě si vybere prakticky každý. Široká nabídka je rozlečena dle kategorií do několika pater, kterými se celá budova pyšní. Dekorace v interiéru jsou pochopitelně také tvořeny ledem, téměř z každého koutu na návštěvníka dýchne chladná atmosféra, která dodává celému místu osobité kouzlo.

Antikvariát


Pizzerie
Co to tady voní? Majitel pizzerie ve svém podniku pracuje dokonce jak kuchař! Jeho pizza je v celém městě vyhlášená stejně tak jako jeho pizzerie. Zajdete na romantickou večeři při svíčkách a případně se dohodnete s majitelem, aby vám zahrál na piano nějakou romantickou melodii?


Městské muzeum
Spousta vzácných i méně vzácných exponátů na jednom místě. Přijdete se podívat? Ředitelkou a majitelkou muzea je Anabelle Lunienne Sheppard.Postranní uličky

Doupě
Láká vás pokec se starými přáteli nad sklenkou alkoholu nebo se chcete zpít do němoty? V tom případě je Doupě přímo pro vás! Více informací ZDE.

Golden Shamrock
Irská restaurace a pub ve vlastnictví manželů Corvinových. Příjemné nekuřácké místo k jídlu, kávě i posezení. Pravidelné páteční tancovačky se spoustou živé hudby, zpěvu a pití jsou tu samozřejmostí. Možné je zde i zajednat soukromý salonek v moderním stylu pro oslavy, svatby nebo firemní večírky. Usměvavé servírky oblečené do irského stylu vás vždy obslouží dle vašich představ. Pouze zde máte také možnost ochutnat točené pivo Guiness výhradně dovážené přímo z Irska.
Restaurace, soukromý salonek, bar, pub, kuchyně

Okraje města

Nemocnice
Co by to bylo za město bez vlastní nemocnice? V tomhle městečku se to úrazy jenom hemží a čas od času dokonce doktoři nemají, co zpátky pacientovi přišít. Celá nemocnice se skládá ze staré a nové budovy, která byla postavena asi před deseti lety. Budova staré nemocnice stojí vedle té nové, ale to není místo, kam byste chtěli vkročit. Popadaná omítka a strop skoro bortící se nad hlavou. Postupem času chtějí budovu staré nemocnice nechat zrekonstruovat, ale spekuluje se i o jejím zbourání. Sestřičky, které pracují v nemocnici a občas se podívají směrem k oknům staré budovy, tvrdí, že za okny vídají duchy pacientů, kteří nemohou dostát pokoje. Co je na tom asi pravdy? Jejím majitelem a zároveň ředitelem je Christopher Havers.
Nová budova nemocnice

Stará budova nemocnice


Střelnice
V tomhle nebezpečném městě je každý um manipulace s nějakou zbraní výhodou. Chcete se naučit střílet nebo jen zkrátit volný čas? Navštivte Střelnici, kterou vlastní Iriana Artep Swonn a vybijte své přebytečné emoce střelbou na pohyblivý nebo nepohyblivý terč.
Popis bude upřesněn majitelkou podniku.

Fitness "Stone Muscles"
Nejste už znudění monotoním životem a zbytečnými výdaji v barech, za něco, co vám stejně život ani o kapku nezlepší? Změntě to! A pokud nevíte u čeho začít, tak začnete SEBOU. Přijděte k nám do fitness "Stone Muscle", profesionální trenéři s dlouholetou zkušeností sestaví cvičební program přímo pro Vás. Začněte být se sbou spokojení, zlepšujte se a těšte se z vašich nadcházejících úspěchů. Věřte tomu, nebo ne, ale dobrá kondice vám může nejednou zachránit život, zvlášť v tomto městě. Případným zájemcům o zaměstnání můžeme nabídnout obytné prostory.

Interiér


Hotel Dark Brotherhood
Vlastní ho David Nate, jeho sestra Alice tam robí barmanku. Je to 4-hviezdičkový hotel s wellness a fitness, luxusne zariadenými izbami, každá má vlastnú kúpeľňu, televízor a balkón s výhľadom do átria alebo záhrady. V hoteli je aj wifi pripojenie. Nachádza sa tu aj reštaurácia s barom a menšie kasíno s automatmi a hracími stolmi. Wellness zahrňa vnútorný a vonkajší bazén, vírivky, sauny rôzneho druhu, termálne a minerálne kúpele a masáže. Vo fitness nájdete posilňovacie zariadenia ako stacionárny bicykel, bežiaci pás, boxovacie vrece, činky rôznej hmotnosti, trenažér a mnohé dalšie. Vonku sú aj golfové ihriská, veľká záhrada, tenisové kurty a pre deti veľké ihrisko s preliezačkami.
Sú voľné pracovné miesta a brigády: barman/ka, recepčný/á,
upratovač/ka, kuchár/ka, čašník/čka, masér/ka a krupier/ka.


Kdyby chtěl někdo přidat jakékoli místo, napište to adminům na email. Doplněné popisy míst posílejte do komentářů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama