. .

Madelaine Giovanni

7. července 2014 v 18:34 |  Spisy
Nick: Maddie
1. Jméno a příjmení
Madelaine Giovanni
2. Rasa
Upír
3. Věk
150 let
4. Pohlaví
Žena
5. Práce
Brigáda v antikvariátu

6. Povaha, záliby
Za normálních okolností jsem klidná, odtažitá postava. Nemám ráda přehnané důvěrnosti, jsem uzavřená a nerada si někoho pouštím pod kůži. Vlastně se to za celých 130 let kdy jsem upírka ještě nestalo. Zdá se vám, že vedu osamělý život? Kdepak, vyhovuje mi. Pokud mne však někdo rozčílí, jsem nelítostná a krutá. Jsem puritánka a hodně lpím na starých tradicích - možná někdy až příliš. I přesto, že jsem upírka, jsem věřící.
7. Příběh
Narodila jsem se v Itálii před 150-ti lety a celý svůj lidský život jsem strávila ve Veroně. Už dávno si nepamatuji na všechny detaily svého smrtelného bytí. Vím, že jsem měla mizerné dětství. Otec zemřel a matka se o mě a mé sourozence musela starat sama. Pro ženu to tehdy nebylo lehké a já jsem musela jít už v patnácti pracovat také. Vypomáhala jsem jako služka v jednom panském domě. Jednoho dne večer jsem zůstala v práci déle, uklízela jsem v kuchyni. Když jsem se chystala domů, šla jsem ke dveřím přes salonek. To byla osudová chyba. Když jsem vešla do salonku, uviděla jsem na pohovce sedět dívku. Měla zavřené oči a zakloněnou hlavu. K jejímu krku byl přisátý pán domu. Úlekem jsem upustila na zem kroužek s klíči a on vzhlédl. Měl vyceněné tesáky a po bradě mu stékal proužek krve. Během mžiku byl vedle mě a zabořil mi tesáky do hrdla. V tu chvíli jsem omdlela. Když jsem se probrala, ležela jsem na posteli v tmavé místnosti. Vedle mne seděla na židli paní domu. Vysvětlila mi, co se se mnou stalo a dala mi napít krve. Potom mne odvedla ke své známé, která jí slíbila, že mě odveze pryč, z města i ze země, jak jen to bude možné. Byla jsem zděšená. Od té doby jsem se potloukala po světě jak se dalo. Bylo to nejprve trochu obtížné - dívka, která vypadá navěky na dvacet a cestuje sama přitahuje nežádoucí pozornost. A přesto jsem to dokázala. Jak ubíhal čas, začala jsem vyhledávat společenstva těch, kdo jsou podobní jako já. A nyní jsem tady. Nezlomená, mocná. Jsem Madelaine ze starobylého rodu Giovanni, a vy?
8. Vyjímečnost/nadání
Jsem lovkyně, stopařka. Mám extrémně dobře vyvinutý čich i na naši rasu a spolu se zbystřenými instinkty mi ještě neunikla jediná kořist. Pokud si někoho vyhlédnu, zbývá mu z jeho mizernýho života už jen motlitba a krátké requiem.
9. Obrázek
10. Zvíře
Nemá
11. E-mail
bastian-flo@seznam.cz
12. Majetek, příjmy, výdaje
1000 $ úspory, příjmy z Brigády v antikvariátě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama