Adrian Corvin

8. března 2014 v 15:24 |  Spisy

Dětství
Adrian je správný malý klučina. Trochu rošťák, trochu dobrý synek. Tak, aby nebylo všeho moc nebo málo. Ví, kde jsou meze, a i když se mu povede je sem tam přesáhnout, dokáže uznat svou chybu a nelže. Nikdy. Lež nesnáší a protiví se mu, ačkoliv moc dobře ví, že by mnohokrát pomohla, aby unikl trestu. Není moc svědomitý, spíše naopak. Lehkomyslnost by mohla být jeho druhé jméno, dokáže se po hlavě vrhnout do… takřka čehokoliv. Ale jen pokud se jedná o jeho samotného. Na ostatní je opatrný. Už jako malý chlapec byl veden k dobrým způsobům, takže nemusí být překvapení, když v Shamrocku narazíte na klučinu, který ženám otevírá dveře a chová se k nim navýsost zdvořile, což je na dítě jeho věku neobvyklé. Ale on je obecně trochu napřed a svým chováním i myšlením často převyšoval své vrstevníky. I když to ř a r mu pořád dělá problém.
Je těžké popsat jeho záliby, protože se pořád mění. Rád běhá, plave a je v přírodě. Velmi ho také baví používat své schopnosti, takže se už v pěti letech vyrovná kdejakému zahradnímu architektovi. S tím rozdílem, že jeho rostlinky rostou trochu rychleji. Má obrovskou představivost, takže jeho výtvory ve zmenšeném měřítku vypadají opravdu hezky. K tomu se asi také váže umělecký duch a jeho silný vztah k hudbě. Sám se s tátou učí hrát na kytaru a to velmi rychle. Hlavně protože ho to baví.
Puberta a dospělost
Spousta vlastností mu zůstalo. Pořád nesnáší lež, je přímý a vždycky jedná bez vytáček. Pořád je lehkomyslný a trochu bláznivý, skoro jako by mu chyběl pud sebezáchovy. Zkrátka a dobře neváhá skočit z útesu přímo do moře, i když neví, co dole vězí. Nedělá si s tím starosti. Ale zvláštní, že ostatní by skočit nenechal, dokud by se sám nepřesvědčil, že to je bezpečné. Jeho obětavost a věrnost přátelům nezná mezí. A že jich má se svou přátelskou a nekonfliktní povahou hodně. Jako silný extrovert se také docela rád předvádí a vlastně může na lidi, co ho neznají, působit trochu jako frajírek. Nechápejte mě špatně, on svým způsobem je… Ale přece jen má plno vlastností, které se s tímto pojmem nesnesou. Ovšem s penězi zacházet neumí. Obvykle je utratí právě na přátele, když se rozhodne jim koupit skleničku (tři) nebo je pobrat na víkend strávený kempováním. Ale rodiče o peníze nikdy neprosí, vždy si je sežene sám. Vydělá příležitostnou prací, zkrátka čímkoliv, co se naskytne. Přece jen však vykukuje i tatínkova povaha, neboť si docela ochotně a rád zahraje na dobyvatele ženských srdcí. Ale ne lamače. I v tomhle má meze. Rytíř každým coulem, že?
Stále má rád své schopnosti, ale teď už z trochu jiných důvodů. Každou slečnu potěší, když jí obdarujete růží nebo jinou květinou. Stále má rád sporty všeho druhu a pořád projevuje zájem o umění, zejména o hudbu. K dalším zájmům se pak přidali motorky. Taky, že si z brigády pořídil hned, jak to bylo možné, Harleye. To, že ho to hodilo do menších dluhů, nějak neřešil. Ale to už je vyřešené a splacené… nu, z další brigády.

Krom slušného vychování a gentlemanského chování, což by se v této době dalo také považovat za nadání, to hlavní zdědil po své matce nymfě. I z neúrodné země dokáže nechat vyrašit zeleň a rostliny, ani mu to nedá moc námahy. Ačkoliv je tohle jeho jediná schopnost, ovládl jí skvěle. A abyste se nenechali zmýlit, velmi šikovně se to naučil používat i jako zbraň, protože pouta z rostlin? Z těch se jen tak nedostanete.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alci Alci | 9. března 2014 v 0:11 | Reagovat

Moje miminko je tu :*

2 Darren Darren | 9. března 2014 v 10:06 | Reagovat

A můj kmotřenec! :-D

3 Miguel Miguel | 12. března 2014 v 12:46 | Reagovat

hele nefungují fotky :D jak vypadá můj syn? :D Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama