. .

Pár slov pro nováčky

29. prosince 2013 v 15:48 |  Registrace
Vítejte v Dark Worldu. Jestliže jste zabloudili až sem, uvažujete o registraci čím dál víc a už vám zbývá jen pár informací, aby jste se do ní mohli pustit.
Tady máš shromážděné všechny důležité informace, které jako nový hráč potřebuješ.
Jestli se vámto zdá zbytečné prosím, ale pak se nedivte, že vás některý hráč napomene a pak se to dostane až k adminovi. A ten to už nebude řešit jen tak, aby se neřeklo..1) Pravidla psaní na fórum (Příběh)
Asi není potřeba zmiňovat, že pokud o tom admin neví, nemůžete zabít jiného hráče. U fiktivních postav to neplatí (ale samozřejmě s rozum, žádný vrah se v noci nevydá na lov a nepřipíše si na konto 5 obětí a takto to jde každý den).
TADY je odkaz na základní hrací info. (Jak a do čeho psát a kolik řádku minimálně.)
Vulgarismy a popisování sexu je povoleno, ale vše v míře. Pak bych asi zmíňila, že se vám nevyplatí ze sebe dělat Mary/Gary Sue, supermana či jiné. A to platí i o strašných chudácích, vševědech a kdo ví čeho vše.

2) Více postav + kamarádi u postav
Limit na hráče jsou 3 postavy. Což znamená, že si k prvotní můžete udělat další.
Důležité je, si to pořádně promyslet. Zvládnete více než jednu? Nebudete žádat za 14 dní o smazaní, že si chcete udělat jinou? Opravdu? Tak prosím, vytvořte si další. Nezapomínejte, že hrát týden za jednu, pak i odložit, vzít si druhou a takto pořád dokola není správné.
Kamaráda můžete mít, v tom vám nikdo nebrání, jen si rozmyslete jakého. Vlkodlak přeci nebude mít jako zvíře vlka nebo kočku. A to samé platí i pro Arkádiáni a Katagariáni. Rozhodně se tu uvítá originální zvíře, na které se bude mnohem lépe balit opačné pohlaví, než na psa či kočku.

3) Čistka
Někteří vědí co to je, někteří ne a proto to sem napíšu.
Čistka je takový úklid mezi postavami. Vždy, když se vyhlásí je potřeba se tam napsat, aby vaše postava nebyla smazána. A to platí i u velké aktivity hráče. Nenapíšete-li se => jste smazáni. Záleží pak na adminovi, jestli dá třeba týden smazaným hráčům, že mohou požádat o obnovení. Většinou se pak do 14 dní mažou, když nehrají.
Nejsou pravidelné. Je jen na adminovi, kdy ji vyhlasí a jak dlouho potrvá.
TADY je ukázka.

4) Akce
Akcí se nemusíte účastnit, je to jen na vás. Jsou ale některé akce, které se vás dotknout ať chcete nebo ne. TADY je jedna z nich.
Většina akcí je však individuální a jednodení, takže se přijde (například na ples) zatančí, pokecá a buď je na konci nějaké překvapení, nebo se to zvrhne v boj o život.
Vše je vždy popsané, je stanoven datum a místo.

5) Věk
Po dohodě s Alci jsme stanovily maximální věk pro nově registrované postavy 200 let. Je to hlavně kvůli tomu, že mnohdy nám dojde registrace, kdy dotyčný/á chce založit postavu tisíciletého upíra nebo jiné postavy, a historie(nebo celkově registrace) dotyčné postavy je napsaná ledabyle, na pár řádků.
Nebo se stane to, že takovou registraci schválíme, ale postava se pak ve hře chová spíše jako dvacetiletý mladíček, než mocná bytost, prostě neúměrně ke svému věku.

Pokud budete hrát pravidelně (samozřejmě po vás nechceme, abyste tu seděli každý den a psali a psali) a ukáže se, že jste schopní uhrát i starší bytost, stačí napsat Karuš nebo Alci (mail darkworldrpg@seznam.cz), my se na vaše hry podíváme a můžeme vám zvednout věk. Nebo (tohle berte až jako poslední možnost) se můžete domluvit s někým z adminů, aby si s vámi dal zkušební hru - tím vám odpadne hraní a čekání, jestli A-team uzná zvýšení věku. Vzhledem k tomu, že jsme ale obě pracovně dost vytížené, bych spíš doporučovala hrát a potom se domluvit.

6) Pár slov nakonec
Když někam odjedete na víc než 3 dny, napiště se raději do DOVOLENÉ. Kdyby se totiž objevila rychločistka, nebudete smazáni. Jestli chcete skončit a nechcete čekat na čistku, je tu KONEC.
Veškeré dotazy ohledně hry směřujte hlavně na adminy. U nich máte jistotu, že vám dají správnou odpověď. A také se vyhnete případnému napomenutí, kdyby vám jiný hráč poradí špatně. E-maily na adminy jsou na blogu.
Dalé také alespoň jednou za týden kontrolujte stránku blogu, jestli se neděje něco důležitého, o čem byste měli vědět. S tím souvisí i to, že je dobré říct názor na danou věc. Admin má pak větší možnost pozměnit danou věc tak, aby vyhovovala všem.
Objevíte-li někde nějakou chybu (nepravopisnou, těch je tu hodně) či nesrovnalost, dejte raději vědět adminovi, ať se na to mrkne. Také ho můžete požádat, aby vám něco změnil v profilu (přidal/odebral zvíře, nová fotka,..)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama