Denesia Horplau

24. prosince 2013 v 14:08 |  Spisy
Nick: Denia
1. Jméno a přijmení:
Denesia Horplau
2. Rasa:
Vlkodlak- čistokrevný
3. Věk:
169
4. Pohlaví:
žena
5. Práce:
Nájemný vrah6. Povaha a záliby:
Na povrchu vypadám jako andílek, ale v nitru mi koluje krev vlčího zabijáka. Jsem drsná, nemilosrdná a na ty které nemám ráda, , umím být pěkně krutá. I když to tak nevypadá dokážu se ubránit a postarat sama o sebe.Jsem samotářka a nemám žádné přátele. Svůj volný čas trávím s mou kočkou Jesy. Někdy se moc nekontroluju a když mě někdo naštve v momentě se přeměním a můžu ho i zabít. Ráda lovím zvěř, nebo jen tak běhám po lese.
7. Příběh :
Vyrůstala jsem s mými rodiči v Anglii na okraji Londýna. Nevěděla jsem, že oba moji rodiče jsou vlkodlaci, ale postupem času mi přišlo divné, že o půlnocích mizí pryč a mě nechávají doma zamknutou, abych se ven nedostala. Zjistila jsem, že je něco v nepořádku a jednou sem se prostě naštvala a dožadovala se vysvětlení. Když mi rodiče zdělili, že sou vlkodlaci strašně jsem se vztekla a nemluvila snimi, ale pak mi došlo.. Co když sem taky vlkodlak? Ptala jsem se na to, ale matka mi řekla, že je to malá šance. K mému neštěstí ta malá šance byla právě u nás. Jednou, když mě rodiče zase nechali zamčenou doma jsem se ve strašné bolesti proměnila ve vlkodlaka. Byl to krásný a nepopsatelný pocit, zostřily se mi smysly a tak, bohužel jsem se ani nedokázala kontrolovat, vystřelila jsem z domu neuvěřitelnou rychlostí a běžela přímo do města. Jak jsem řekla, nedokázala jsem se kontrolovat. Zabíjela jsem a trhala ostatní lidi. Pro ostatní to byl humus, ale já si vraždy zamilovala. Stal ze ze mne vlčí zabiják a já se nechtěla změnit. Rodiče to nestrpili, sami žili jenom na zajíčkách a lesní zvěři. Ale já sem nechtěla dopadnout jako oni. Utekla jsem, už jsem nesnesla to věčné komandování. Smrt a smrt a jenom smrt. To jsem ostatním přála. Po útěku jsem se potulovala po různých územích a zabíjela lidi, potom jsem se začala živit jako nájemný vrah. Zabíjet a ještě za peníze? Kdo by odmítl. A ještě si vychutnat to jak dotyčná osoba trpěla. No bomba. Tohle je mojne záliba až do teď, zatím nemám žádné přátele až na jednoho. Když jsem se dostala do Dark Townu našla jsem si zde nepřítele bohužel silnějšího jak já. Jeden ze zdejších vlkodlaků Persy mi pomohl a nechla mne u sebe bydlet. Žiju u svého kamaráda dodnes. Persy se převážně pohybuje mimo město.
8. Výjimečnost/nadání
Umím hodně dobře zacházet se všemi zbraněmi. Jsem velmi rychlá, rychlejší dokonce jako upíři a také velmi tichá což ze mě dělá někdy až smrtící zbraň.
9. Obrázek
10. Zvíře
Moje kočička Jesy se kterou trávím volný čas.
11. E-mail
DenisaHubackova1@seznam.cz
12. Majetek, přijimy a výdaje
něco kolem 500 000$, osobní věci (kosmetika, mobil aj ...),luxusní dům a Jesy
Přijmy: za vraždy ( 50-100 000 za osobu)
Výdaje: Věci a krmení pro Jesy , poplatky za dům
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama