Darren Howe

4. července 2013 v 10:57 |  SpisyJe vůdčí, tvrdohlavý a ctižádostivý. Rád si drží vše pod kontrolou a neumí příliš dobře prohrávat. Díky své energii a temperamentu se mu to daří. Ale je také citlivý k druhým a i ke zvířatům. S mladší sestrou sdílel tento zájem o zvířata, měli doma snad každého tvora. Od mala vyniká ve sportu - hlavně v plavání a v běhu. Později také pochopitelně našel zálibu v turistice a fotografování, které se stalo i jeho zaměstnáním.
Před šesti lety, když se s rodiči a mladší sestrou vydali na dovolenou, je potkala hromadná autonehoda. Nikdo nepřežil, kromě Darrena. Těsně po tom hrůzném zážitku, když vystoupil z auta a chtěl zavolat pomoc, upadl do šoku při pohledu na desítky mrtvých. Odběhl jako smyslů zbavený pryč od veškeré civilizace a po cestě, kdesi v kanadských horách, se proměnil ve vlka.V tu chvíli si změnu vůbec neuvědomil, až po pár hodinách, kdy byl opět člověkem a uklidnil se. Nejprve ničemu nevěřil. Ani nehodě ne. Později se snažil vyrovnat se ztrátou a začít znovu nějak žít. V té době se také dozvěděl, že byl adoptovaný. Pátral tedy po svých biologických rodičích a dozvěděl se, že jeho matka je již po smrti a otec pravděpodobně odcestoval. Přestal hledat a dostal práci, která byla zároveň i jeho koníčkem. Při několikadenním fotografování v lesích narazil na smečku podivně chovajících se vlků a nevědomky se opět proměnil. Ale tentokrát se cítil dobře. Neměl strach. Když se vrátil domů, rozhodl se dozvědět se, co se to s ním děje. Nějakou dobu i věřil, že se zbláznil a to všechno se vytváří v jeho hlavě. Když po další samovolné proměně dospěl k závěru, že by se měl nechat léčit, začal si ze zvědavosti zjišťovat všemožnými způsoby informace o lykantropii. Osud ho později zavedl až do jižní Ameriky, kde narazil na městečko Dark, kde měl zároveň působit i pracovně. Jenže zpět už se nevrátil...
Dokáže si při intenzivní snaze vyvolat zlepšení svých smyslů. V případě zraku se pak jeho duhovky zbarví do světle oranžové, takové, jaké má jeho vlčí podoba po proměně. V lidské podobě dokáže naslouchat zvířatům a jejich instinktům. Jeho reflexy jsou dokonalejší a je fyzicky velmi zdatný. Neudrží sám sebe v klidu, má pocit, jako by stále mohlo něco hrozit. Nic dalšího si doposud neuvědomil.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8lfx6AhJp1qaocruo1_500.png
http://www.dancingotter.ca/wp-content/uploads/2009/03/tender-snow-wolf2.jpg
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama