Jasmína Raven

26. května 2013 v 15:52 |  Spisy

Jasmína je silná a skromná žena. Typická nymfí povaha. Neodolá žádné příležitosti, kdy může někomu pomoct. Za mládí ale taková nebyla, toužila po vědění chtěla víc než jen být sepjatá v lese se svým nymfím klanem a rodit děti. Když se pak ale navrátila, byla nucena projít očistným rituálem, který ji navrátil k její pokorné nymfí povaze a zanechal na zádech širokou jizvu.Tím se ale , především ve světě Dark Townu stává dosti zranitelnou. Miluje knihy a kupodivu si našla zalíbení v technice (internet, přístroje) poté co přišla do moderního světa. Umí s nimi i velmi dobře zacházet. Má ráda dlouhé procházky v přírodě a filosofování s přáteli, kteří jsou jí, hned po jejích dcerách Alci a Nyanně a příteli Darrenovi nejdražší.
Narodila se do nymfího klanu v Modrém lese, jeden čas zastávala výsadní postavení, je typickou nymfou a tak se jí dařilo. Vyrůstala jako každá nymfa se svými sestrami a učila se všem dovednostem její rasy. Milovala ten svět a především svou dceru Alciellë, kterou opatrovala a vychovával dle nejlepšího přesvědčení.
Jenže ve své minulosti skrývá tajemství, ne vždy byla vzorovou nymfou, bývala divočejší a toužila se vymanit z pout svého sepjatého nymfího klanu. Odešla do světa, toho času do Irska, do Dublinu kde chtěla žít normálně, svobodně, studovat a poznávat život. V Dublinu potkala upíra, váženého, fascinujícího, do té doby nic takového nepoznala. Podlehla mu, zamilovala se, ovšem pro něj byla puhou zastávkou a tak skončila těhotná a sama. Tehdy ještě netušila že upíři běžně děti mít nemohou a tak jí došlo, že v něm bylo něco víc, ovšem to už nikdy nezjistila. Byla nucena se s hanbou vrátit domů do Modrého lesa.
Alci byla neposedné dítě a vždy chtěla něco víc, byla neposlušná a nestačilo jí vědění nymf, pořád se vyptávala a strkala svůj nosík kam neměla. Byla po mamince a nejspíš i geny po otci zapracovaly. Když dospěla, nymfy ji nepřijaly a byla donucena opustit Les.. To Jasmína nepřenesla přes srdce a odešla za ní po nějaké době kdy byla donucena opustit své postavení a pracovala jako hlídka hranic Lesa. Spolu s ní odešla i druhá dcera Nian, o kterou díky tragédii ale brzy po návratu do Darku přišla. Tak se dostává do Dark Townu, kde se musí sžít s novými podmínkami, které jí nejsou příliš známé. Jaké překvapení bylo, když zjistila, že otec její dcery žije v Dark Townu, dokonce jej vede a pamatuje si. Naštěstí neproběhly žádné problémy a tak zatím neměla potřebu jemu ani Alciellë přímo sdělit co jsou zač. Ačkoliv to z ní Styx nepřímo, přímo dostal. Pravdou je, že díky naivní nymfí povaze, která se snaží všude vidět positivno a dobro několikrát naráží na lež a zradu, to ji zraňuje a stává se obrněnější proti sladkým slovům a bohužel i mnohem nedůvěřivější než bývala. Našla ale i přátelství, které ji drží nad vodou a doufá v lepší zítřky. V Dark Townu potkala mnoho přátel, mezi nimi i Metamorfa Darrena, ten byl přítelem její dcery, nenadála se a jejich vztah se jednoho dne stal hlubším, jejich společné filosofické debaty a nenápadné doteky přerostly v lásku, přistěhovala se k němu i s pekelnou fenou Dairou, která jí zůstala jako památka na zesnulou Nian. Její dva přátele Stifira a Scarlett nosí stále v srdci, ačkoliv Stifir již odjel neznámo kam, ale Scar, s tou jsou v neustálém kontaktu, dokonce pracuje u ní v knihkupectví a snaží se vztahy utužovat co to jde. Pro ni i Darrena bylo největší radostí narození Adriána. Když Miguel s Alciellë nestíhají, hlídají ho a mají ho jako vlastní dítě..nyní už je veliký ale těší se z dalšího přírustku, nyní vlastní dcery..Nyanny, kterou milují nadevše.
Rozumí řeči zvířat, ovládá je, je schopná vidět jejich očima. Ovládá přírodní šamanskou magii čerpající z přírody, užít ji může pouze ke konání dobra. Umí i bojovat velmi dobře s dýkami, protože jeden čas pracovala jako stráž vnějších hranic Modrého lesa.

Daira
http://img3.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/6116/6116080-zadame-stenata-rotvajler-8.jpg
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ClementFlaby ClementFlaby | E-mail | Web | 20. prosince 2018 v 9:56 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama