. .

Alciellë Raven

6. května 2013 v 19:02 |  Spisy

Alciellë miluje přírodu a zvířata, vždy brala jako své poslání je ochraňovat. Z rostlin má oblíbenou levanduli, po které voní kamkoliv přijde. Taky proto, že jako její nymfí znak jí roste ve vlasech. Ze všeho nejvíc nenávidí lež a zradu, přesnější je, že ji spíš nechápe protože vyrůstala ve světě bez ní, o to víc ji raní, když se s ní poprvé potká z vlastních řad. Alci, jak jí říkávala osobněji maminka je vždy upřímná, přímá, i když se to někomu líbit nemusí. Je ale na něžnou nymfu dost živelná, divoká a nespoutaná. Její typickou vlastností je ukecanost a snad až přílišná otevřenost ke každému. Jeví se jako přátelské něžné stvoření, v jejím nitru ale bublají emoce, které když vyplují na povrch jsou jen sotva zkrotitelné. Když miluje, miluje naplno a právě teď je v jejím srdci místo jen pro jednoho, jejího muže Miguela.
Alciellë Raven je dcerou nymfy Jasmíny, vyrůstala s matkou v sepjetí s přírodou, v Modrém lese daleko od civilizace, distrikt nymf, které se obyčejně jako plachá stvoření zdržují mimo ostatní. Vždy ale byla trochu rebelka, nechtěla přijímat věci ploše jednostranně a byla zvídavá, chtěla vědět víc a byla temperamentnější , to se ale v nymfím světě nenosí a tak byla ostatními nymfami, i přes protesty její matky vyhoštěna. Sama tomu nerozumněla, proč je jiná proč není jako ostatní, ale tajemství o svém otci si její maminka, kteorou nadevše miluje uchovává pro sebe. Z domova si Alci mohla odvést jediné, svoje dva psí společníky, se kterými promlouvá a kteří ji ochraňují Kaye a Mayu. Z lesa přichází do města kde nachází místo v Doupěti jako barová zpěvačka, díky tomu že má krev nymfy, má andělský hlas, který všem vyráží dech. Postupem času se seznamuje se všemožnými bytostmi, někteří ji milují někteří nenávidí, ale takový je už život. Kromě přátelství, hlavně s inkubem Miguelem, vlkodlačicí Ali a démonkou Val, se setkává s nenávistí a podlými činy, tak se stane, že díky její upřímnosti a naivitě, je dvakrát znásilněna, díky všem co za ní stojí se jí to ale daří překonat a stává se silnější na duchu. Její matka i sestra nechtěly zůstat v Lese bez ní a nesnesly úzkoprsost nymf, vydaly se tedy za ní, sestra Nian ale nikdy nepřijala nové prostředí a chřadla i přes veškeré snahy její rodiny. Byla nakonec zavražděna a to obě Ravenovy hluboce zasáhlo, Jasmína nakonec také zůstala v Dark Townu. Alci spolu s inkubím milencem Miguem vybudovala irskou restauraci Golden Shamrock, který se stal poměrně oblíbeným útočištěm a zdrojem zábavy obyvatel Dark Townu. Aniž by něco plánovali, vztah inkuba Miguela a Alci přerostl v něco víc, vzali se a snaží se překonávat vše co jim osud postaví do cesty společně. Díky zajímavému zvratu se Miguelovi daří získat zpět duši a Alciellë jakkoliv se to zdá být nemožné, otěhotní, narodí se jim krásný zdravý syn Adrián, který přináší další světlo do Alcina, Miguelova i Jasmínina života.
Každý život má světlé a stinné chvíle, ta stinná prišla do Alciina života ve chvíli kdy se při romantické a hravé procházce (ostatně jiné ani Alci s Miguem neměli) potkali partu divokých upírů. Alci se stala jejich terčem, ale Miguel ji zachránil, vidlěa jak ho unesli viděla jak mu zlomili vaz a nikdy nezapomene na ty vyhaslé oči, kteér na ní i tak s láskou hleděly. Zlomilo ji to, ztráta lásky svého života byla jako mor, ze kterého ji vyvedl, bohužel ne na světlo, ale do temnoty elegance a bezmezné lásky úpira Vlada Draculy, který pojal za svou její dcerku, kterou nosila pod srdcem. Narodila se Ilonka, která byla jediným důvodem, že se Alciellë dostala ze žalu. Ale stalo se to, cose očekávat dalo, i přes lásku, kterou k sobě chovali Vlad podlehl pudům upířího knížete a před očima Alciellë vyvstala krvavá lázeň, utekla při hození snubního prstenu do kaluže krve nějakého nebožáka, před Vladovy nohy a rozhodla se, Ilonka je milována celou rodinou už bez ní přežije. Druhá láska a druhý šok, nechtěla už žít. Běžela do lesa, k jezeru a bez zaváhání skočila do vody, rozplynula se do pěny, s tím se ale rozhodl nesmířit jistý vodní tvor, Rybák mu říkají, nerudný rybí viking, který stráží a straší v jezeře po celá staletí. Vynesl Alciellë i přes její protesty a zachránil jí život. S pomocí celé rodiny a neodbytných snah Ragnara, se dala dohromady a i přes rány osudu, si ji získal, zamilovala se znovu a to do muže, co jí zachránil život. Nastalo klidné období, no...ale ne nadlouho, proč také, vždyť Alci je neposedná a neměla by mít klid nikdy zdá se. Poslední nedořešená skládačka v jejím živtě byla totožnost jejího otce. Maminka Jasmína jej vždy označovala jako mrtvého muže kterého potkala v irsku. Jenže ukázalo se, že svého otce dlouho zná, vůdce města, upír (nebo tak se o něm míní) Styx ji jednoho dne velmi nekompromisně odtáhl do jakési jeskyně za vodopádem. Tam jí zjevil celou a velmi těžce stravitelnou pravdu, je dcerou pána podsvětí, poloboha a zakladatele celého Dark Townu, Styxe. I přes protesty a odmítání pravdy jí odpečetil moc, kterou ji naučil alespoň základně používat, změnila se lehce i podobou, její aura je trochu temnější, špičáky jsou jako ostny a její moc je ještě těžce neprobádané území. Jediné co ví je to, že někde čeká velké zlo a ona musí převzít město aby mu bylo schopné ve Styxově nepřítomnosti čelit....
Mluví se zvířaty a je schopna je ovládat. Ovládá přírodní magii, pramenící ze stvoření, může nechat vyrůst rostliny a vytrysknout vodu, odevšad kde je byť jen náznak tohoto elementu. Vždy to ale může používat pouze k obraně a nikoliv k útoku, pak by se všechna síla mohla obrátit proti ní. Její přítelkyně Dagriel ji naučila zacházet s dýkou.
http://1.bp.blogspot.com/_LjxRkfGPIAk/TRAIJhXWoOI/AAAAAAAAAKo/JJ7EFWJZJYE/s1600/Kate+Winslet25.jpg
Kayleigh a Maya
http://www.foxterrier-atd.estranky.cz/img/picture/15/irsky_vlkodav.jpg
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama