. .

Duben 2013

Annabelle Soulbalance

29. dubna 2013 v 0:37 Spisy
1.Jméno a příjmení
Annabelle Soulbalance
2.Rasa
Vlkodlak (čistokrevný)
3.Věk
17
4.Pohlaví
žena
5.Povaha a záliby
Ann-jak jí přezdívali přátelé a rodina,je přátelská,zábavná a tvrdohlavá dívka která se ráda baví.Udělá každou hloupost kterou si zamane.Ale nemusí to tak být vždy.Umí být velice lstivá a dokáže se dokonale přetvařovat. Když změní svůj milý úsměv na svůdný a párkrát zamrká svými dlouhými hustými řasami,podlehne jí téměř každý muž. Pokud jí hned nepadnete do oka,pečlivě si vás prověří než vám začne důvěřovat a když jí na první pohled přijdete nesympatický bude se vám stranit.
6.Příběh
Už od narození ji několik vlkodlaků ze smečky nenávidělo.Důvod byl jasný,při jejím porodu zemřela Alfa samice.Ona však byla natolik křehká,že se jí nikdo neodvážil říct že ve smečce už není vítaná.Její okolí na ni hrálo hru.Ona jim věřila.Věřila,že kdyby se dostala do nebezpečí,oni by jí pomohly.Samozřejmě se mýlila.Na její 15. narozeniny se,ale jeden z vlkodlaků neudržel a do očí jí vpálil smrt Herremy (alfa samice),za kterou ani nemohla.To se v ní objevila její pravá moc.Proměnila se do vlčí podoby a její tmavé oči nabraly pronikavě modrou barvu.Všechny roztrhala na kusy.V ten okamžik jí byl ukradený fakt,že zabila někoho se stejnou krví.Dosud jí není známo,kde získala tu neuvěřitelnou sílu se kterou přemohla celou smečku.Začala cestovat po světě.Našla si pár lidských přátel se kterými začala trávit čas,ti ji ale nazvali bláznem a řekli že se jí bojí.Annabelle od nich odešla.Celé dva roky strávila v zapomenutém tmavém lese,kde se učila sebekontrole a posilovala svou psychiku.Když si byla jistá že se dokáže ovládat dostala se do města Dark Town.Doufá že si najde pravé přátele a začne žít nový život.

Jade Poison

27. dubna 2013 v 20:19 Spisy
1. Jméno a přijmení
Jade Poison
2. Rasa
Člověk
3. Věk
21 let
4. Pohlaví
Žena
5. Práce
"Cikánka"V maringotce vykládá karty
6. Povaha a záliby
Nemám slovo pro její přesný popis,ona se liší,ale určitě ji nevyjadřuje dobro.Miluje řádění,nenávidí upíry,s ostatními se jakž takž snese.Když zjistila že není jako obyčejný člověk,celý život se jí změnil,dříve byla malé a roztomilé děvče,ale s její první zavražděnou obětí přišli následky,které se u ní značně projevily,neusmála se alespoň tři roky,odtáhla se od komunity,je samotářská,a zvolila si za cestu zlo.

Ztracená krev

27. dubna 2013 v 19:47 Akce
"Není tu ani C pozitvní ani Déčko" zafuněl kolega do telefonu a já se jen na druhé straně s mobilem u ucha mračil. "Jak mohla jen tak zmizet? Co kamery?" zavrčel jsem tiše a snažil se přijít na to proč by někdo vykrádal krevní banku s démoní krví. "Kamery jsou čistý. V jednu chvíly byly chladničky plné a na dalším záběru nebylo v žádné vůbec nic" s tichým zaklením jsem si zapnul plášť a vydal se sám zkontrolovat krevní zásoby. Ale jak Mike řekl, tak to tu i bylo. Nikde nebyli ani krevní vzorky ani plazma...

Kdo vykrádá krevní banky ve státech? A hlavně proč by to někdo dělal? Odpovědí může být hodně, ale jen jedna je správná. Je to pojistka aby se zraněným démonům nedostala žádná lékařská pomoc. Znamená to jedno. Válka začíná..
Seděl jsem v pracovně a přes několika stránkový dokument jsem se díval na hádající bohy. Věděl jsem, jak se rozhodnou. To co se chystalo bylo jen na mě a mých lidech. Oni nebudou zasahovat aby si zachránili vlastní krk. Stále jsem, ale nedokázal přijít na to jak se někomu podařilo ukrást desítky litrů krve a plazmy aniž by si toho někdo všiml. Zadíval jsem se na Zachariáše v rohu a došlo mi to. Rozesmál jsem se a ignoroval překvapivé pohledy dvou bohů. "Duchové" řekl jsem s úsměvem

Ano přesně tak. Krádeže mají na svědomí duchové, kteří se zaprodali za živa, ale i v posmrtném životě Hádovi. Existuje několik způsobů jak efektivě zprovodit ducha ze světa, ale všechna sebou nesou jisté ryziko. Smrt..

Nalezení ztracené a v nadcházející válce nezbytné krve proběhně 4.5. od 18 hodiny.
Bude za potřebí přestat si hrát na vojáky a vojáky se doopravdy stát.
Nebojte se smrti, smrt je jen další začátek vašeho života

Styx

Maya Frenzy

21. dubna 2013 v 20:11 Spisy
1.Jméno a přijmení
Maya Frenzy
2. Rasa
Padlý anděl
3.Věk
563 let
4. Pohlaví
Žena
5. Povaha a záliby
Neplést si moji povahu s mým chováním.Povaha je o mě a mé chování záleží na tobě.K osobám,na kterých mi záleží se chovám hezky.U mě hezky znamená,že v naších konverzacích se snažím vynechávat vulgární slova a snad pronesu mimochodem nějaký ten kompliment.Ale pokud se v mém srdci obtisknete jako někdo kdo si nezaslouží moji pozornost budu s vámi nakládat jako se špínou.Odstranit.Na svůj poměrně vysoký věk se stále chovám jako puberťačka.Proto lezu ostatním na nervy.Mezi mé koníčky patří vybíjení si vztek na boxovacím pytli nebo střílení do terče s fotkou mého úhlavního nepřítele.Ráda jezdím na skateboardu a čtu knihy.K mým nejoblibenějším patří Emily Strange,protože je mi hodně podobná.


Dodatek k poslední aktualizaci

17. dubna 2013 v 21:33 Ostatní
Informace na které jsem ve většině zapomněl..

8) Co s andělama
S příchodem Lucifera se andělé dozvídají, že je možné navrátit svá křídla. Dobrá..nebudou to uplně pravá křídla, které andělé po pádu ztratili. Bohové jsou štědří a za malé protislužby jsou ochotni křídla vrátit. Vyberte si, ale správného boha..

9) Polobohové
Dark se poslední dobou (díky mě samozřejmě) hemží bohama z Olympu. Kdo omylem narazil na můj profil mohl vidět, že je Styxův příběh lehce v rekonstrukci, ale už tak se mohl dočíst jak se vlastně narodil. Olypmští bohové mají samozřejmě spoustu bastardů, tak proč by za ně někdo nemohl hrát?
Uvažuju publikovat tuhle rasu, ale jaký by mohla mít schopnosti? Jak moc být silní? Měla by mít velká trojka potomky?
Spoustu věcí jsem ještě nezvážil a uvažuju jestli by to mělo nějaký smyl..

10) Profily
Každý si jistě už všiml, že se u většiny profilů objevily obrázky. Měly by sloužit k rychlejšímu zjištění rasy a především k zaplnění prázdýho místa mezi jménem a příběhem. Obrázky jsou PNG a jsou na průhledném pozadí. Kdo by vyrobil nebo našel obrázek hodící se k nějaké rase budu jen rád

Lucius de Sombre

16. dubna 2013 v 20:09 Spisy
Nick: Amy
1. Jméno a přijmení
Lucius de Sombre
2. Rasa
Archanděl
3. Věk
Neurčitý - padl roku 2530 př.n.l.
4. Pohlaví
Muž
5. Práce
---
6. Povaha a záliby
Jsem zmetek, tím bych možná mohl skončit se svým popisem povahy, ale tím bych o sobě řekl jen jak vypadám na povrchu. Uvnitř jsem zábavný, společenský, občas romantický, dost tvrdohlavý a náladový. Občas si o mě ostatní myslí že jsem arogantí nebo nafoukaný. Většinou to tak není. Miluju komfort, luxus a nebojím se za to všechno utratit hodně peněz. Taktéž miluju ženy a je mi jedno jaká rasa to je. Na pravém boku mám vytetovanou vlčí tlapu

Livva sa Mortoni Dallen

15. dubna 2013 v 19:14 Spisy
1. Jméno a přijmení
Livva sa Mortoni Dallen
2. Rasa
Sukuba
3. Věk
20 let
4. Pohlaví
Žena
5. Status
Průzkumník
6. Povaha
Pokud jste znali Livv, která chytala psotník z démonů a dříve i z upírů a vlkodlaků, tak se s ní rozlučte. Tahle Livv je o něco jiná. Démonů se již vůbec nebojí - když má za manžela jednoho z nich, tak je to logické. Hlavně i ona sama je poloviční démonka. Avšak starým známým přijde divné, proč si vzala zrovna démona. A proč si vzala zrovna toho, který ten její počáteční strach zapříčinil? Plno otázek. Změna je život. I když ta Livvina byla nedobrovolná. Avšak část její povahy zůstala stejná. Miluje květiny. Z fialek však přešla na růže. Barvy oblíbené jsou béžová a fialová. To, že má manžela, jí však nezabraňuje držet se v mužské společnosti. Je přece sukuba a energii získávat musí. Když se s někým zná hodně dlouho, tak na něj nedá dopustit. Přátelský život jí též zůstal, avšak v lehce jiné podstatě.
7. Příběh
Ztratila jsem vědomí. Po chvíli jsem ho však znova nabyla a přede mnou klečel Fericco. Stále mi dlaň tisknul na protrženou tepnu na krku. Chtěla jsem ucuknout. Nechtěla jsem dopustit, aby se mě jakkoli dotýkal. Najednou jednu ruku zvedl k nebi a začal něco mumlat jazykem, kterému jsem nerozuměla. Nakonec v jazyce mě srozumitelném zvolal: "Lilith! Vládkyně sukub, nabízím duši této dívky, jen aby mohla dál žít!" Náhle jsem ji uviděla. Na první pohled obyčejná žena. Na další již jsem věděla, že to je bohyně Lilith. "Matka" sukub a inkubů. "Opravdu?" zašeptala nadšeně bohyně a začala si mně prohlížet. "Doopravdy mi zaprodá duši?" Chtěla jsem zavrtět na nesouhlas. Chtěla jsem zemřít a dostat se co nejdál od Fericca, od démona. Chtěla jsem cokoliv říct, ale nešlo to. Jen jsem zachraptěla. Fericco přikývnul. "To je souhlas. Postarej se o ni rychle. Netuším, jestli vydrží…" Dál Fericco zmizel a byla jsem jen já a Lilith. A ta mi začala vykládat můj nový život. Nechápala jsem. Vždyť umírám! Dotkla jsem se krku. Nikde ani stopa po krvi. Když začala mluvit o magii, zarazila se. Řekla jsem jí o magii vody a ona se zarazila. Pak se pousmála. "Ponechám ti část. Nemůžeš bytost zmrazit úplně a nikdy se neutopíš. Avšak svou magii vody nebudeš moci praktikovat na své bratry a sestry." Odmlčela se a já se potom nestačila divit. "Teď se vrať. A se svým novým životem nakládej dobře." Náhle jsem byla zpět u Fericca. Ten se omluvil. A hned následující den byla svatba. Nechápala jsem nic. Jen to, že najednou nenávist k Fericcovi zmizela a s tím i strach z démonů. Po přeměně v sukubu se po krátké době Livv vrací zpět do Styxova sídla, protože Fericco získal už dřív práci v Indii a Livv nechce jet s ním. On to pochopí, slibuje, že se k ní brzy vrátí. A Livv začíná poznávat svůj nový život, i když k Fericcoví necítí tu pravou lásku, jakou kdysi cítila, a jakou by k němu měla cítit jako ke svému manželovi… Vrací se tedy do sídla, kde zanechala koně a chce získat zpět staré přátele. Pokud jsou tedy ještě naživu nebo v sídle.
8. Vyjímečnost a nadání
Protože už dříve nebyla normální člověk, část magie vody jí zůstala. Neví však, jak moc jí toho přesně zůstalo, za ten krátký čas to nestihla zjistit. Zároveň se jí zachovala schopnost vycítit přítomnosti jiných bytostí, čímž dokáže rozeznat i jejich rasu. Dokáže částečně regulovat energii, kterou získává. Podobu dokáže změnit pouze na bytost stejného pohlaví - tedy pouze ženskou podobu.


Aktualizace informací k 13.4.

13. dubna 2013 v 1:14 Ostatní
Zdravim, přinášim další várku důležitej informací
1) Účty
Vytvořil jsem samostatnej web pro městskou banku. Společně s tím jsou vytvořené bankovní účty, kde je stručně napsáno jakou finanční částku vlastníte, kolik vyděláváte a utrácíte. Bez účtu v bance NESMÍTE v Darku nakupovat

2) Přijmení
S účty souvisí povinnost mít nějaké přijmení. Nezáleží na tom jaké bude, může to být klidně i přezdívka nebo přízvisko, které jste během života dostali

3) Schopnosti
Uvažuju o tom, že by každá postava měla rozložený schopnosti aby bylo jasně vidět v čem vyniká a v čem je naopak horší. Týkalo by se to jak fyzických předpokladů jako je síla nebo rychlost, tak i nadání, které postava má od narození

4) Odměny za akce
Přeci jen, když už se na akci dostaví tolik lidí měla by se účast nějak odměnit. Až to teď jsem, ale nemohl přijít na to jak. S novinkou jako jsou Účty nebo Schopnosti jsem, ale dostal nápad. Za některé akce by se dostávaly peníze nebo "body" ke schopnostím. Za nebezpečné akce by bylo samozřejmě více a za kace typu ples jen nějaká drobnost. Samozřejmě pokud má někdo něco lepšího sem s tim. Budu jen rád za každej nápad.

5) Zkoušky bratrů
Přijímání a zkoušky budou trvat dva měsíce. Dohromady budou zkoušky čtyři a každá pravděpodobně ještě rozdělena na takový podzkoušky. Zkoušku, kterou ukončíte bude zaznamenána znakem na vašem krku

6) Výměna ikonek
Každý kdo zavítal na blog si jistě všiml, že máme i vlastní ikonku. Do toho spadá i výměna ikonek. Takže pokud máte blog a máte ho u mě jen v reklamách můžete si sem přidat i ikonku

7) Doupě a práce v něm
Doupě je rozšířeno o Ráj. Je to místnost kam se nedostane každý. A kdo jo, ocitne se přímo v ráji. Sex a drogy jsou zde na denním nebo nočním pořádku. V Ráji je jen málo pozic, které můžete dělat. Kromě barmana a barmanky, kteří musí být spoře oděný, je zde také možnost pracovat jako striptér nebo striptérka. Jejich práce obnáší občasný sex se zákazníky Ráje

Dark Bank

11. dubna 2013 v 17:35 Banka

DARK BANK

Jako každé větší město má i Dark Town svoji vlastní banku, kam si lidé i démoni ukládají svůj peněžní majetek.

Do Dark Townu přicházíte s nějakým majetkem. Ne vždy to musí byt majetek finančí a právě pro chudáky bez peněz, ale i pro ty, kteří si myslí, že peněz májí málo jsou po celém měste volné pracovní pozice, které jsou často velmi dobře zaplaceny.
Abyste své peníze nebo peníze, které teprve vyděláte netahali všude sebou je tu naše Dark Bank, která vaše těžce vydřené peníze uloží k sobě.

Tady budete mít vždy jasně na očích kolik vaše postava vlastní peněz, kolik dostává zaplaceno nebo kolik jsou její průměrné měsíční výdaje.
Nic není zadarmo ani drinky v Doupěti

Tamara de Santi

5. dubna 2013 v 23:59 Spisy
1. Jméno a příjmení
Tamara de Santi
2. Rasa
Upír
3. Datum narození
13.3.2013
4. Pohlaví
Žena
5. Rodiče
Abbey De Santi, Rafael De Santi
6. Status
Bojovník
7. Povaha a záliby
Dětství: Milé a usměvavé děvčátko, ochotné každému pomoci a nadšené pro každou špatnost. Nadevše miluje svoji mamku a taťku, kteří pro ni teď jsou vším a bez kterých snad něudělá ani krok, i když už pár výprav na neznámá místa podnikla. Rychle se učí, obvzlášť mluvení jí jde v rekordním čase a její snad nejoblíbenější větou je: "Co je to?" nebo "Můžu si přidat?"
Má svoji hlavu a nerada si od nikoho nechává radit. Všechno chce zkusit sama a jelikož je jedináček, tak už předem zavrhněte možnost, že by vám půjčila něco svého, ať už to používá, nebo ne. Také je zvyklá vyhrávat, a tak zavrhněte i to, že by přiznala svoji prohru.
Puberta a dospělost: Jako každé dítě i Tamara roste a nachází nové záliby. Například boj si díky otci oblíbila, po matce má ráda adrenalin a napětí. Avšak od svého dětství se nijak abnormálně nezměnila. Možná jen tím, že našla strašlivou zálibu ve žvýkačkách, kterých má věčně narvané kapsy.
Svého chameleona zbožňuje asi tak jako své rodiče a svůj život bez něj si nedokáže představit.
Upovídanost a zvědavost jí zůstala, stejně tak i špatná vlastnost, která jí nedovoluje přiznat prohru nebo to, že nemá pravdu. Ale není proč si myslet, že by byla namyšlená, nebo snad rozmazlená. Sice má svůj styl chování, který občas může působit až dětsky, ale to neznamená, že by snad chtěla být středem pozornosti. Jejím mottem je zkrátka věta: "Žiješ jen jednou."
8. Výjimečnost a nadání
Iluze