. .

Březen 2013

Rekonstrukce Doupěte

30. března 2013 v 20:55 Doupě
Pomalinku, ale přece se v Doupěti začali provádět změny. Od slavnostního otevření, nebo obnovení baru, začal Tony s menší rekonstrukcí, která vzešla v úplnou změnu celého baru.

V tuhle chvíly je bar kompletně předělán, ale Tony neplánuje žádnou oslavu nebo další slavnostní otevření.

Za barem najdeme vždy nějakou krásnou barmanku, která vám s radostí namíchá ty nejrozmanitější nápoje.
Často se za barem pohybuje i Tony, který tam je však především kvůli kontrole svých zaměstnanců nebo zásob.

Yuno Akainami

28. března 2013 v 20:42 Spisy
Nick: Yuno
1. Jméno a přijmení
Yuno Akainami
2. Rasa
Démon
Chi-Chi (což jsou démoni z dvěma stranami. Jedna je milá, dost nevinná a bezelstná, ale v určitých situacích je ovládne jejich druhá polovina, která je obvykle dost brutální a nebezpečná)
3.Věk
19 let
4. Pohlaví
Žena
5. Status
Bojovník

Aktualizace informací k 28.3.

28. března 2013 v 11:47 Ostatní
Rekapitulace změn, novinek a akcí

1) Email
V registraci se nově objevila položka Email. Rozhodl jsem se, tak proto, že bude jednodušší posílat hromadně informace o blogu, připravovaných akcí nebo jen heslo k chatu. Opravdu nemam v plánu posílat vám tam spamy a podobný nesmysli. Jde mi jen čistě o rychlejší přenos informací. Do komentářů mi prosim napište váš mejl

2) Potomci a svatby
Udělal jsem zvlášť registraci pro vaše potomky. Aby jste si dítě nebo děti mohli pořídit je nutné mít někoho kdo za ně bude hrát. Jediná podmínka pro potomka je, že za něj NEBUDETE hrát VY (ani jeden z rodičů). Jinak zamnou na příběhu nebo chatu opravdu nemusíte chodit a vyptávat se mě jestli vám povolim dítě nebo ne. Možná jsem mocnej, ale na přírodu fakt nemam. Co se týče svateb je to dost podobný. Je na vás jestli se vezmete nebo budete žít jen jako pár, i to jestli budete chtít svatbu v sídle, v kostele nebo třeba venku na zahradě. Pokud se rozhodnete udělat to v sídle jsem ochotnej to nějak zařídit (fotky, apod.), pokud to ale bude kdekoliv jinde je to už pouze na vás.

Registrace potomka

28. března 2013 v 10:55 Registrace

Pomalu se nám začínají tvořit páry a mnozí z vás myslí kromě čuňáren i na budoucnost s dětmi.
Předtím než se rozhodnete mít děti musíte si pořádně rozmyslet všechny detaily.
Máte někoho kdo za dítě bude hrát? Pokud oba nejste stejné rasy, už víte jaká rasa bude vaše dítě? Máte obrázky?
Vymyšlený schopnosti? Vážně? Tak hurá do toho..

Nejen kvůli Darkovským novinám je potřeba říci adminovi, že plánujete svatbu či dítě.
Na mailu jsme pořád, takže není problém nás zastihnout.

Délka těhotenství se pohybuje okolo dvou měsíců, déle ne.
Předem upozorňuji, že od narození potomka trvá dva měsíce než dospěje do dospělosti (18 let). To znamená měsíc na dětství (od narození do cca 11-ti let) a měsíc na pubertu (od 11-ti do 18-ti let). Poté stárne jako všichni ostatní.

Také bude mít vlastnosti jen po jednom z rodičů. Není možné, aby bylo dítě kříženec. Papírově bude, ale jeho rasa, schopnost a vlastnosti budou jen po jednom z rodičů. Z toho druhé bude mí leda tak příjmení (po otci) a to, že díky němu se narodil.
1. Jméno a příjmení (originální jméno, zkuste být trochu kreativní a vymyslet si svoje vlastní a ne ze seriálu nebo z filmu. Přijmení je vždy po otci)
2. Rasa (pokud jsou rodiče stejné rasy není co řešit. Pokud jsou, ale každý jiná rasa musíte se oba shodnout na tom po kom vaše dítě bude)
3. Datum narození (reálný datum kdy se vaše dítě nebo děti narodili)
4. Pohlaví (muž/žena)
5. Rodiče (jména obou rodičů)
6. Práce (pravidla -> práce. Je to pouze doplňující informace, která slouží pro postavu v dospělosti a není povinná)
7. Povaha a záliby (popsat povahu dítěte i dospělého jedince)
Dětství
Puberta a dospělost
8. Výjimečnost a nadání (každý tvor má možnost mít nějaké nadání. Přesný popis co jaká postava může mít - Pravidla - Rasy.)
9. Obrázek (obrázků můžete mít i více a prosim žádné anime. Ať to vypadá trochu reálně - vlkodlaci můžou mít i fotku po "přeměně". U démonů se povoluje kreslený obrázek - může být fotka v lidské podobě a v démonské. Vaše postava může mít fotku kohokoliv - herec, zpěvák,.. Je potřeba aby ste měli min. dva obrázky a to jeden jako dítě a jeden jako dospělý)
10. Email (na email vám po registraci zašlu heslo k chatu a budu hromadně posílat novinky, aktualizace, pozvánky na akce, apod.)

Velikonoční párty

28. března 2013 v 10:38 Akce

Za pozvánku děkuju Buffy


Valtteri

24. března 2013 v 18:00 Spisy

Tradice a zvyky

24. března 2013 v 14:40 O rasách

Téměř každá rasa má své zvyky a tradice. Někdy jsou před ostatníma velmi dobře skrývány, jindy jsou všeobecně známé.


Upíři
Upíři patří mezi jedny z nejvíce nevyzpytatelných tvorů, kteří chodí po Zemi. Avšak své zvyky a tradice, které jsou často staré několik staletí, dodržují se vší vážností. Každá významná rodina - často jsou to šlechtické rody staré i několik tisíciletí - má svá sídla roztroušená po celém světě. V každém sídle nesmí chybět Doggenové nebo Chrliči.
Většina upírů v dnešní době už pro krev nezabíjí, ale nechá si posílat synteticky vyrobenou krev, která je často mnohem chutnější než lidská.

Jsou často velmi arogantní a pyšní a pro jejich dlouhý věk velmi často nedokáží zapomínat na staré křivdy. Většina ostatních ras je pro ně jen pouhý hmyz, který nestojí za pozornost a to především vlkodlaci, kteří byli dříve využíváni, jako hlídací psy během dne kdy upír spal.
Jejich moc závisí na čistotě krve. Čím míň jejich předků byli lidé, tím jsou silnější.

Upíři nemají mnoho tradic nebo zvláštních zvyků. Modlí se ke své Stvořitelce, pokud jeden z nich zemře, provádí očistné rituály, které mají upíra v bezpečí dopravit na Druhou stranu. Málokdy si berou ženy/muže, které by opravdu milovali. Jde jim jen o rod, moc a peníze. Pokud, ale upír najde svoji druhou polovinu objeví se mu na předloktí symbol spojení. Je to velmi ojedinělé, ale pokud se tak stane upíří společnost dotyčný pár velmi uctívá.
Pokud má některý upír to štěstí a dostane se do Bratrstva černé dýky, je jeho svatba jiná než u ostatních ras. Pokud se berou významné rodiny, je přítomna i Stvořitelka, aby je oddala. Muž musí podstoupit značně bolestivou zkoušku, aby se ukázalo, že je ženy hoden. Její jméno mu je vyryto ve starém jazyce a posypáno solí, tak aby mu zůstalo na zádech vidět. Stejný rituál se provádí po narození dítěte.

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2011/178/e/b/the_majestic_grey_wolf_by_picturebypali-d3k5dxp.jpg

Poslední šance

24. března 2013 v 13:57 Ostatní
Začínám mít dost lidí, kteří se sem regnou a pak akorát zbytečně zabírají místo v profilech.
I kdyby tu mělo zůstat jen pár lidí, kteří fakt budou hrát klidně to risknu. Proto jsem se rozhodl, že každej měsíc pokud to bude třeba napíšu seznam lidí, kteří jsou ohrožení a pokud nedostanu pořádnej důvod, tak budou bez milosti smazání.
A nebudu dávat druhou šanci. Udělal jsem to a dotyčnej se na to stejně vykašlal.

Takže, tady je seznam lidí, kteří pokud mi do konce března nedaj dobrej důvod ke své neaktivitě, tak je k 1. dubnu smažu.

Nivaz
Abbey - zůstává
Rafael - zůstává
Brude - smazat
Livva - smazat
Illimité
William Taylor
Recaneliss Alnepthera - smazat
Natura - smazat
Nicoletta
Christian - zůstává
Jenny
Rubby
Sidney - smazat

Daniel Havers

10. března 2013 v 0:27 Spisy
Nick: Viper
1. Jméno a příjmení
Daniel Havers
2. Rasa
člověk
3. Věk
28 let
4. Pohlaví
muž
5. Práce
Lékař