. .

Únor 2013

Božstvo

26. února 2013 v 19:35 O rasách
Každá rasa uctívá své bohy. A to i přesto, že někteří bohové na Zem nikdy nesestoupili a pokud ano, tak v jiné podobě.
Někteří bohové ke svým "dětem" promlouvají, radí jim nebo se s nimi schází.
Jen jediný národ se od svého boha odpoutal, a to národ lidí. Jen hrstka stále ještě věří a snaží se o své víře přesvědčit ostatní.


Bůh
Má spoustu jmen, ale jeho podstata zůstává stejná. Jediný kdo se s ním kdy setkal jsou Andělé a mrtvý, kteří žijí v Ráji.
I přesto, že na něj lidé pomalu zanevřeli, stále neztratil naději, že v něj znovu začnou plně věřit.
Řecký název: Zeus
Věří v něj: Lidé, Čarodějové a Ghúlové
http://files.rahunta.cz/200000266-cef2ecfecd/Je%C5%BE%C3%AD%C5%A1.gif


Worëol
Ve starověké řeči také nazývám jako Vlčí děs. Legendy pravý, že je to první vlkodlak. Člověk uvěznení ve vlčím těle, který však chodí po dvou a jeho obrovské drápy a zuby jsou smrtelné pro každého, ať už srmtelníka či nesmrtelného. Nikdo ho však nikdy neviděl, ale i přesto v něj vlkodlaci věří.
Řecký název: Kerberos
Věří v něj: Vlkodlaci
http://www.ddarkness.estranky.cz/img/picture/29/werewolf_speedsketch_by_dypsomaniart.jpgKha'le
Bohyně přírody a všeho živého. Své "děti" navštěvuje v podobě velkého bílého jelena. Kdykoliv se objeví, jsou místa kudy prošla prosvětlenější, provonělejší a je tam vždy plno zvěře a rozkvětlých rostlin
Je "matkou" všech víl a skřítků.
Řecký název: Artemis
Věří v ní: Víly a Metamorfové
http://www.fotoaparat.cz/g/08/09/14/566804_ad575.jpg

Neiptiún
Nebo také Poseidon jak ho nazývají lidé. Avšak pro jezerní národ je to Neiptiún. Svě "děti" navštěvuje ve své podobě. Vládne velkou silou, ale ani jeho síla mu nepomůže k tomu aby se dostal na souš. Avšak díky své moci dal toto privilegium svým dětem, kteří se mohou po souši pohybovat.
Řecký název: Poseidon
Věří v něj: Jezerní lidé/panny/vodní víly
http://www-scf.usc.edu/~wang59/itp104/project/images/poseidon.jpg

Lilith
První z démonů stvořených samotným padlým archandělem Luciferem. Spolu s ním započala linii démonů a je tak jejich stvořitelkou i matkou. Po svržení Lucifera stvořila ještě svou vlastní rasu, které věnovala lásku a má je jako své oblíbence i mazlíčky, sukuby a inkuby a upíry. Říká se, že démoni vznikly z lásky k Luciferovi, sukuby a inkubové ze samoty Lilith po odchodu Lucifera a upíři z její krve a vzteku. Nicméně donedávna nebylo známé ani samotným upírům, že jeich stvořitelkou je Lilith, nechtěla aby to bylo obecně známé a měla je jako rasu, ve které ztvárnila svou krvelačnost.
Věří v ní: Sukuby a Inkubové, démoni všeho druhu, upíři jako ve Stvořitelku
// Tento článek nepojednává o žádném náboženství..proto v něm nic podobnýho nehledejte! Styx

Zimní ples

25. února 2013 v 20:24 Akce

Tímto si Vás dovoluji pozvat na Zimní ples,
který se bude konat už tuto sobotu od 19 hodin.
!Nutný společenský oděv!
Muži - smoking
Ženy - dlouhé plesové šaty

Kallianta

19. února 2013 v 22:24 Spisy
Nick: Kall
1. Jméno a přijmení
Kallianta Einari
2. Rasa
Člověk
3. Věk
21 let (jako valkýra strávila 426 let) (9.12.)
4. Pohlaví
Žena
5. Práce
Zpěvačka v Doupěti, nájemná vražedkyně

Konec

17. února 2013 v 16:56 Konec
Všude spousta krve, násilí a sexu...při vstupu do města nebo kratším pobytu zde vám došlo, že tohle opravdu neni místo pro vás. Nevadí, Dark není pro slabé jedince a je lepší raději sednout do taxíku a odjet hned než se stát něčí večeří.

Váš odjezd mi prosím sdělte v komentářích

!Čas!

16. února 2013 v 18:59 Ostatní
Rozhodl jsem se pro úplnou změnu času. Kdykoliv byla nějaká akce museli sme svítání posouvat, někdy i o hodiny.
Proto nová a doufám, že poslední verze našeho času bude vypadat takto

VÝCHOD SLUNCE - 10:00
ZÁPAD SLUNCE - 16:00

Melodia Haley

16. února 2013 v 2:28 Spisy
1. Jméno a přijmení
Melodia Haley
2. Rasa
Jezerní panna
3. Věk
605 let
4. Pohlaví
Žena
5. Status
Průzkumník
6. Povaha a záliby
Na povrch jemné stvoření, ale tohle se doslova nesmí pouštět k vodě... Jinak vás může s přehledem utopit. Jako každá jezerní panna miluje moře a vodu všeobecně. Je si moci svého hlasu plně vědoma a má sklony k pýše a povětšinou i předsudkům. Ráda flirtuje, nebo si češe vlasy. Zpěv je také její zálibou. Je smíšek, takže, když někoho zhypnotizuje a on něco udělá, co by neměl, ráda se posmívá.
7. Příběh
Přijít z moře, nebo jezera není žádná legrace. Jednou máte volnost řek, jezer, nebo oceánů. A pak najednou stojíte na dvou a jdete po dvou, jako pitomec...Šla jsem dlouho. A navíc po nohou. Po těch dvou věcech, co normálním lidem vyrůstají z kyčlí. Pak jsem narazila na město. Byl to moje první město, které jsem kdy viděla, ale bylo nádherné. Ani si nepamatuji, jak se jmenovalo....Atlanta? možná, ale přesně to už nevím. Nějakou dobu jsem tam žila, ale stále jsem v noci musela k vodě, abych přežila. I když se mi v Atlantě líbil, potřebovala jsem jít jinam. Topění lidí je sice zábavné, ale když topíte moc často, omrzí vás to. A tak jsem se vydala znovu pryč. Plula jsem řekami, až jsem našla to, co jsem potřebovala. - Dark Town. Vylezla jsem z jezera s batohem na zádech. Proměnila jsem se, abych tu nemusela být s ploutví. A vydala jsem se, kam mě nohy, ty dvě nehezké věci, nesly.
8. Výjimečnost/nadání
Má téměř hypnotický zpěv, kterým dokáže lákat každého, kdo jej poslouchá. Stejnou vlastnost má její pohled. Může se vám přehrabovat v mysli, jen díky pohledu. Když má ploutev, její vlasy zčernají. Její hlas je jedinečný i mezi vílami, protože má velice, ale velice silné ony hypnotické účinky
9. Obrázek

http://images2.fanpop.com/image/photos/11500000/Amanda-amanda-seyfried-11598068-1036-1402.jpg?1360977920980
http://www.epagini.com/wp-content/gallery/amanda-seyfried/amanda-seyfried4.jpg
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSikKJIOj_Gf2O47WB2vQH09YiVKNNXA2qreu41gnHXyKZq65zFLw

Smečky

14. února 2013 v 11:49 Ostatní
Vlkodlaci žijí společně s vlkem v těle. Vlci ale i v přírodě zakládají smečky a chovají se podle jasných pravidlech. A tak neni překvapení, že i u vlkodlaků se projevují tyto vlastnosti.

Ani, i Dark má svou smečku, která je ochotna přijmout kohokoliv, projde-li zkouškou. Nedá se předem říci, co musí uchazeč vyplnit. Mění se to. Někdy je to něco tak obyčejného, jako je lov.
Alfa je ale vrtkavý a chce si být jist tím, že bude mít ve smečce vlky, na které je spoleh.

Postavení vlkodlaků je stejné jako u divoce žijících vlků.

Alfa -
Beta - Maximus
Gamma -
Delta - Fearless Bloodshed
Kappa -
Omega -

Vlkodlaci, kteří nejsou ve smečce:Tohle je záležitost vlků, proto do toho nebudu nijak zasahovat. Vše je na Zachovi i to jak si zařídí vaší poslušnost.

Rasy

14. února 2013 v 10:55 Rasy
Už několik let je mezi všemi démony mír. Žijí mezi sebou, baví se a často se stává, že mezi sebou uzavírají partnerství.
Na výběr máte několik ras. Každá rasa má svoje vlastní slabosti a výhody.

Upír
Ano, i v Darku se potulují tyhle krev sající potvory a pokud nejste člověk, tak se jen třeste aby vás nezabili. Jestli máte tu smůlu a jste pouhý smrtelník máte problém. Pokud se vám poštěstí a upír vás pokouše máte několik možností. Buď s vámi jed nic neudělá (jste proti němu imuní) nebo vás zabije během přeměny a poslední možnost, že ve zdraví proměnu přežijete. Aby mohl jed začít pracovat musí ho v těle být hodně. Většinou je to někdy před výsátím většiny krve z člověka. Pokud se vám podaří proměnu, která trvá dva dny přežít máte cca dvě hodiny na to abyste se nakrmili čerstvou krví nebo krví upíra. Jakmile se zrovuzrodíte v upíra už pro svůj další život nepotřebujete dýchat vzduch. Většina upírů sice "dýchá", ale dělají to pouze aby splynuli s davem a hlavně aby byli schopní mluvit. Člověk, který proměnu "přežije" v podstatě zemře aby se mohl upírem stát. Jeho životní funkce zemřeli spolu s ním, proto není možné aby se upír dále rozmnožoval jinak než vytvořením dalšího upíra zabitím člověka, kterého pak může ze sentimentality pojmout jako svého potomka.
Upír se pohybuje pouze v noci - přímé sluneční světlo ho zabije. Přes den, ale nemusí spát a po domě, který je speciálně upraven se může v klidu pohybovat. Dokáže se živit běžným lidským jídlem, ale bez krve nepřežije. Mnoho upírů přišlo na chuť alkoholu. Legendy o křížích nebo svěcené vodě či kolíku jsou nesmysly. To samé česnek nebo stříbro, vše si vymysleli lidé při psaní fantasy příběhů. Upír se rodí s různými schopnostmi, které můžou být buď psychické (čtená myšlenek,..) nebo fyzické (rychlost,..) každý upír je, ale rychlejší a silnější než člověk a to i bez vylepšených schopností. Mezi lidmi upíra na první pohled nepoznáte, často jsou ale krásnější než obyčejní lidé.
http://www.tyden.cz/obrazek/201109/4e85d373ad80b/crop-125504-upir-profimedia-0102499472.jpg

Vlkodlak
Vlkodlaky rozdělujeme na čistokrevné a nečistokrevné. Čistokrevní vlkodlaci se rodí vlkodlačím rodičům. Tento jev je, ale velmi vzácný. Vlkodlak je témeř neplodný a je proto zázrak pokud se rodičům povede přivést na svět potomka. Ve většině případů je vlkodlak nečistokrevný (v příběhu mají status Vlk). Buď přežije kousnutí nebo se narodí rodičům kde jeden z nich vlkodlak je. Tito vlkodlaci/vlci mají při rozzuření problém s kontrolou nad proměnou.
Vlkodlaci se rádi spolčují do skupin. Na první pohled je k nerozeznání od člověka, je však silnější a rychlejší. Dnes svou proměnu už ovládají a dokáží se ve vlka proměnit kdykoliv a nejen o úplňku kdy se proměnit musí. Každá proměna, která je mimo úplněk je však vyčerpává. Ve vlčí podobě je potrava cokoliv si uloví, v lidské jsou podstatě lidmi. Vlkodlaci se mezi sebou dokáží domlouvat telepaticky, mohou být zdatní v lečitelství nebo být skvělými bojovníky.
http://www.vlkodlaci.estranky.cz/img/mid/17/vlkodlak-oci.jpg

Démon
Démonů je celá řada. Vyskytují se v jakékoliv barvě nebo velikosti. Mezi lidmi žijí již několik staletí, ale obyčejný smrtelník je nevidí. Démoni se zdržují ve skupinkách. Často provozují různé restaurace nebo bary, kde se rádi slézají všichni démoni a to včetně upírů a vlkodlaků. Démoni se již jako démoni narodí. Mohou se však vyskytovat i poloviční démoni. A to tím, že se narodí rodičům kde jeden je démon. Tito "polodémoni" mohou vypadat jako lidé. Mezi démoní největší klady patří kouzla. Pokud je démon čistokrevný dokáže vytvářet portály, maskovat svůj démoský původ - tím dokáže žít mezi lidmi. Může mít také speciální nadání na léčitelství, vyvolání magie elementů (voda, ohěň, země, vzduch). Polodémoni dokáží vytvořit malý porátl (dokáží přenest pouze sebe a to na krátkou vzdálenost), nedokáží maskovat svůj původ (narodí se buď jako démon nebo člověk s démoními vlastnostmi), většinou dokáží lehce manipulovat s jedním elementem. Velmi rádi zpívají a obchodují.
Vyskytují se v desítkách ruzných podob. Nejběžnější je elementární démon, Yuki a Tangie.
Elementární démon
Démon, který ovládá nějaký element nebo živel. Podle něj je často zbarvena i jeho kůže.
http://fc05.deviantart.net/fs50/f/2009/326/c/2/Darth_Maul_by_Skinny22.jpg

Yuki
Démoni, kterým je pro jejich zálibu v zimě a sněhu přezdíváno Yetti. Jako mazlíčky si v horách, kde často sami žijí , chovají lední medvědy, polární lišky, sovy nebo vlky

Tangie
Okřídlený démon, který vstoupil na Zem ze samotné nicoty.

Člověk
Většina lidí žádné démony nevidí a ani netuší, že nějací existují, těm se ve světě démonů přezdívá stoprocentní. Objevují se však jedinci, kteří jsou obdaření viděním a pro ně bohužel, vidí i to co by vidět nechtěli. Tito lidé se rodí s citem pro magii a kouzla. Po dostatečném zaškolení dokáží pracovat s jedním živlem (voda, ohěň, vzduch a země), vytvářet portály, vytvářet iluze nebo měnit podobu. Tito lidé se rádi zdržují v démonských barech, často mají za partnery démony nebo vlkodlaky. Málokdy můžeme spatřit upíra s člověkem. Lidí, kteří žijí mezi démony je málo, většina svůj dar potlačuje. Často jsou označováni jako čarodějové nebo kouzelníci.

Ghúl
Kdysi obyčejný člověk, který se po své smrti znovu probudil. K jeho probuzení je zapotřebí velmi mocný čaroděj - nekromant. Probuzení mrtvého člověka se musí provést do několika hodin po jeho smrti. Jeho fyzický vzhled se nijak zvlášť nemění. Po svém probuzení se mu zlepší pouze smysly. Změna, která se s ním stane je hlavně jeho nový jídelníček. Aby přežil musí se živit čerstvím masem a je odolný proti většině kouzel. Je o něco silnější než člověk a s klidem se může pohybovat na slunci. Mezi jeho schopnosti patří recepty na nejlepší zpracování masa, síla a lepší smysli

Víla
Vysocí a štíhlí ženy a muži, kteří milují přírodu. Většinou se pohybují pouze v opuštěných lesích nebo vodách a žijí pouze ve společnosti zvířat a rostlin. Nemají moc v lásce ostatné bytosti, ale s vlkodlakama se snáší. Přeci jenom v sobě mají něco ze zvířat. Jejich narození neni známo, ale na světě jsou už od samotného počátku. Od člověka jsou téměř k nerozeznání až na jejich zvláštní krásu. Mají velký cit k léčení a kouzel spojených s přírodou - především ovládání elementálů, řeč se zvířaty, cit k pěstování rostlin nebo uzdravování drobných zranění.Na světě už jich není tolik jako kdysi, ale stále na ně můžeme v hlubokých lesích či vodách narazit. Nejsou to bojovníci a svou magii nikdy nevyužívají k ublížení druhých pokud to nevyžaduje obranu zvířat, rostlin nebo jich samotných.
Víly se vyskytují v několika podobách. A to zejména vodní nebo lesní víly a Nymfy

Vodní víly nebo také mořské panny či jezerní lidé
Nebo také jezerní panny, jak jsou často nazývány. Kdysi žili společně s vodními vílami, ale nakonec se rozhodli, že se osamostatní a tak se začali sami sebe nazívat tímto jménem. Na souši jsou k nerozeznáni od lidí, muži a ženy různé výšky, barvy pleti i postavy. Ve vodě se z nich stávají nebezpeční tvorové. Lidé s ocasy ryb, kteří neváhají zabíjet. V lidské podobě se dokáží pohybovat i několik týdnů, ale vždy se nejraději zdržují blízko vody. Jejich schopnosti jsou zejména mluva se zvířaty a umění vody.
Barva jejich vlasů může mít barvu jako to nejtemnější moře, nejkrásnější ryba nebo nejkalnější dno. V lidské podobě se jejich vlasy lesknou jako šupiny ryp.

Lesní víly
Jejich láska k přírodě a všem živým tvorům je pro mě téměř celý život. Barva jejich vlasů je od světlounce zelené až po tmavě hnědou jako ta nejtmavější kůra stromů.
https://img.signaly.cz/upload/8/2/86d37cb1b6c2e329ce661daae541c8/308908eb57_10035846_o2.jpg

Nymfy
Nymfy jsou více spjati s přírodou. Příroda tvoří celé jejich tělo. Mohou být pokryty listím, mechcem nebo třeba kůrou stromu. Cíti smrt každého tvora, rostliny i stromu. Barva jejich vlasů může mít jakoukoliv barvu, ale nejčastější je zelená a hnědá.

Čarodějové/Čarodějky
I mezi lidmi se vyskytují jisté "anomálie". Jedinci se skrytými schopnostmi, o kterých netuší nebo je naopak pěstují a rozšiřují své dovednosti a možnosti, kdy si často zahrávají s ohněm. Takové církev škatulkovala do krabice s označením "čarodějnictví". Provozuje se už od pradávna, již ve starém Egyptě a Mezopotámii naleznete zkazky o těchto kněžích, kteří obvykle byli zasvěceni některému z bohů. Dříve vznešení, za temných nocí prováděli mnohdy krvavé rituály na svých obětech, aby zajistili zemi patřičnou přízeň bohů. Časem se ale jejich počet zmenšil, neboť církev je brala za urážku jejich Boha. Celé klany byly vymýceny, zbyly jen kosti, prach a pláč. Přesto některé rody ušly zraku inkvizitorů a přežily dodnes.
Člověk s magickými schopnostmi se může narodit pouze rodičům s čarodějnickou minulostí a rodokmenem, kde se vyskytovali čarodějové. Často se stane, že toto nadání přeskočí celou jednu nebo dvě generace v rodině, tudíž poslední v rodině s tímto nadáním může být babička nebo prababička. Více než mužů se týká spíše žen, nikdo neví proč. Tyto rodiny si svých obdařených potomků velmi cení a proto je už od ranného dětství zaučují tomuto umění.
Přesto se najdou i "odhozené" děti, které tak často skončí v sirotčinci, protože je rodiče považují za divné a nechápou jejich magické nadání. Na světě existuje mnoho druhů čarodějů a čarodějek, ať už specializované na přírodní magii, ale též se najde dost těch, kteří praktikují temnou, krvavou magii a hledají si oběti pro rozšíření své moci.

Metamorf
Legend jak tito tvorové vznikly je spousta, ale většina se shoduje, že jejich původ spadá do dob starých druidů či šamanů. Vždy se v každé legendě objevují slova jako magie či kouzla. Pro metamorfa není problém se kdykoliv přeměnit do svého zvířecího já, případně jen nechat vyrůst drápy, změnit oči či jen nechat část těla porůst srstí. Nikdy nepotřebují k přeměně měsíč či cokoliv jiného. Mají velmi podobné chování jako zvířata ve volné přírodě - vlci se združují do smeček, lvi do klanů, kterým vládnou lvice a lvi mají jen k páření či medvědi samotáři, kterým je lepší se vyhnout a především je nevylekat. Metamorfové se jen vzácně páří mezi jinými druhy a hybridi či kříženci nejsou ani v této době stále přijmáni. Už mláďata se učí jak podle pachu poznat většího předátora, kterému se můžou postavit čelem či jestli je v blízkosti medvěd a je lepší vzít nohy na ramena. Zvířecí podoba je ve většině případů velká šelma, jen málo metamorfů se mění do šelmy menší. Pokud nepadnou v boji, dokáží se obě rasy dožít až 500 let.


Sukuba a inkubus
Sukuby a Inkubové mají lidské vzezření. Jsou krásnější a přitažlivější než obyčejní lidé. Jejich krása pochází ze životů, které vysávají ze svých obětí. Jak? Sexuálním a erotickým stykem. A to jak jednoduše sexem, tak polibky nebo mazlením. Oběť se v jejich přítomnosti cítí velmi příjemně, atraktivně, umějí poznat co druhá osoba potřebuje a při styku i vidět záblesky jejích myšlenek. Sukuby a Inkubové jsou poddruh démonů. Neovládají však živly. Jejich devizou je kažení lidí pomocí neřestí a svádění ke hříchu. Čím více životní energie vysají, tím atraktivnější jsou. Mohou měnit svou podobu a oblečení tak, aby zapůsobili co nejefektivněji na svůj cíl. Čím méně ale mají energie, tím menší schopnosti a jejich podoba se propadá do jejich původní, která nemusí být až tak atraktivní jako jejich magická realita. Jsou nesmrtelní, ve smyslu délky života a nemocí, zabít je ale můžete jako člověka. Umí své rány zamaskovat kouzlem, ale neznamená že je nemají. pokud jsou dlouho bez energie, propadají se do sebe a pokud by to trvalo příliš dlouho, začnou stárnout až nakonec zemřou na stáří, které je dožene. Jakožto rasa nemohou mít děti neboť nemají duši, jejich duše patří Lilith a peklu.Aktualizace informací k 13.2.

13. února 2013 v 2:25 Ostatní
Mam tu několik málo informací, které bych rád zrekapituloval...

1) Možnost změny - přesně tak, název vypovídá za vše. Je časově omezená možnost změnit na své postavě naprosto cokoliv. Od fotky, její minulosti, rasy, ale i pohlaví.

2) Dovolená - pokud se chystáte na dovolenou nebo předem víte, že nebudete aktivní byl bych rád, kdybyste mi dali vědět. Pokud se řádně omluvíte dostanete měsíc "odpočinku". Pokud se tu celý měsíc neukážete, zařadí se vaše postava k ostatním mrtvolám

3) Rasy - Je možné vybrat si během registrace z více ras. A další budou přibývat (jako např. Duch, Jezerní lidé, Banshee, Anděl nebo Nephilim). Dále budou některé rasy ještě rozděleny. Např. podle území na kterém se vyskytují. Jako jsou víly - vodní, lesní, Nymfy, Driády,.. Nebo démoni - ohnivý, Yuki, Tangie ..
Víly už nebudou jen ženy, ale budou je zastupovat i mužský jedinci

4) Hodnosti/statusy - vlkodlaci a upíři se začnou radit do hodností. Vlkodlaci dostanou status smečky a budou se rozdělovat podle jejich vážnosti (Alfa, Beta,..). Upíři dostanou příležitost práce. Bude na výběr hned několik možností. (Havran - tělesná stráž Annassa, kterou bude moct vykonávat jen pár nejlepších, hlavní podkoní, informátor, trenér bojových sportů, lovec a mnoho dalších)


Něco z toho jsou jen mé vize, které připravuju do budoucna. Mam v plánu přidat více prků aby se tu nikdo nenudil a našel si na hře to svoje.

Dr. Styx

13. února 2013 v 1:41 Ostatní
Na Příběhu to vázne, nevíte si rady se svojí postavou a závidíte spoluhráči nebo svý kámošce její rasu? Schopnosti? Nebo snad pohlaví?
Žádný problém. V této jedinečné nabídce máte možnost změnit cokoliv na své postavě ať už se jedná o její minulost, kompletní předělávku ksichtu, rasu nebo snad změnu pohlaví. S dr. Styxem máte neomezené možnosti. Vše máte v rukou vy, stačí najít odvahu a vystoupit z řady!