. .

Leden 2013

Dovolená

28. ledna 2013 v 18:36 Dovolená
Nejste slabý jedinec, ale přeci jen když je něčeho příliš...

Nechcete odjet z Darku na dobro, ale potřebujete od všeobecného násilí trochu oddech. To plně chápu, ale i přesto o vás potřebuju stále vědět. Jak vás jinak chránit před hladovými démony?V tuto chvíli jsou na dovolené:
Baltazar - na dobu neurčitou
Jayy Morgue - na dobu neurčitou
Ryan - od 9. do 16. září
Viper - na dobu neurčitou
Arwen - na dobu neurčitou


Po uplynutí měsíce neaktivity (a ano opravdu se nepočítá, že dvakrát v měsíci napíšete krátký příspěvek) je vám udělen status MRTVOLA. Pokud se během měsíce odpočinku omluvíte, bude vám odpočinek o další měsíc prodloužen..

Elita..jelita?

17. ledna 2013 v 21:59 Akce
Tak každej si už jistě všiml, že se nám po sídle prohání lady Aurelie a její doprovod. Málo kdo však ví, že mezi jejím doprovodem je jeden z nejlepších bojovníku na blízko, kterého jsem měl tu čest poznat. Maximus patří nejenom mezi nejlepší bojovníky, ale také je jedním z nejstarších žijících vlkodlaků. Po dohodě s ním jsem se rozhodl, že devět z vás bude mít možnost naučit se jeho bojovím schopnostem. Aby toho nebylo málo po ukončení vašeho tréninku přivedu do sídla jednu ze stařen, které vás naučí jednu z mnou vybraných psychických vlastností.
Přihlašujte se do komentářů. Každej má možnost, ale jen ten nejrychlejší se bude moct zúčastnit a vylepšit, tak své nadání v boji i v čarování. Jakmile vás bude deset začnete s výcvikem. Po závěřečné ukázce budete jmenováni jako Bratři, a přihlášeným Bratrům bude udělen starověký bojoví titul

1. Sam
2. Viper
3. Fea
4. Spike
5. Will
6. Payne
7. Nivaz
8. Illimité
9. Rebecca

Aureliin příchod

12. ledna 2013 v 16:55 Akce
"Návrh je přijat a tímto zasedání Velké rady ukončuji" zazněl mužský hlas v čele velkého starobylého stolu. "Aurelie, máte dva dny na to abyste zbalila své služebnictvo a vydala se k Annassovi. Dávám vám tucet svých mužů aby vás chránili a vemte si sebou i toho svýho psa" ozvalo se tichý pobavení z obou stran stolu. Aurelie, krásná upírka, se postavila a pohlédla na vlkodlaka, který stál v čele Glyméry. Občas se divila proč v Glyméře nejsou jen mocní upíři, ale jejími členy jsou i ostatní démoni. "Děkuji můj pane" řekla tiše se sklopenou hlavou. Nenáviděla tohle ponížení, které jako žena musela vytrpět. V tuhle chvíly byla, ale hrdá na to, že zrovna ona byla poctěna tímto úkolem. Nenáviděla Annassa až do morku kostí a to, že se ho podařilo zajmout bylo jako zázrak ve který už nedoufala. Její úkol byl lehký. Má se delší dobu zdržovat na jeho panství v Americe a dohlížet jestli je nynější Annasso vůbec schopný vládnout každé nesmrtelné bytosti. Aurelie doufala, že bude mít šanci sesadit ho z toho jeho pozlacenýho trůnu a usednout na něj sama. Menší nepříjemnost je pověření o výcviku nových členů Bratrstva, ale její pes se o to postará, takže na ní bude najít na Annassa jen samou špínu. Společně se svým ženským doprovodem se vydala do svých komnat aby zařídila vše nezbytné k odjezdu. Maximus, většinou přezdívaný jen jako pes, stál v rochu chodby vedoucí k Aureliiným komnatám. Na jeho neupravený zevnějšek už byla natolik zvyklá, že jí to ani tentokrát nijak nevyvedlo zmíry. Společně se svými dámami zmizela do svých pokojů a jako věrný pes se Maximus vydal za ní...

Aurelie

Maximus
http://img22.fansshare.com/photos/hughjackman/hugh-jackman-578566690.jpg

V pondělí ve večerních hodinách do sídla dorazí Aurelie a její věrný dobrovod společně s tuctem ozbrojených vlkodlaků, kteří ji mají chránit před každým nebezpečím. Její jedinou povinností bude najít ve Styxivě vkádnutí takový chyby aby ho mohla sesadit z jeho postu a nahradit ho někým jiným. Nejlépe sama sebou..

Mrtvoly

4. ledna 2013 v 22:49 Ostatní
Mrtvé profily. Nadobro a nadosmrti smazané:) za malý úplateček bych někoho možná oživil, ale to záleží jakej úplateček bude samozřejmě:)

Kristi
Angelica Sariento Shi
Demmary Morgan (Dee)
Boomie Biersack (Bee)
Raymond Smith
Verena Schizophrenia

Kde to jsem..?

1. ledna 2013 v 20:36 Akce
Stáli jsme se Zachariášem na střeše obchodního domu a tiše rozmlouvali o dalších krocích. Stále netušim jak se jim povedlo nás vypátrat a především rozeznat nás dva od sebe. Oba jsme byli zahaleni v černých pláštích. Šli na jistotu, ani jednou nezaváhali a já se více soustředil na Zacha a na zranění, které mi Iglock způsobil, a které mě tolik vysilovalo. Netušim jak se to stalo ani kdy ani jak rychle a hlavně netuším jestli je Zach v pořádku. Vím jen to, že jsem připoutaný k betonové zdi stříbrnými řetězi, kolem krku mám stříbrný obojek a nejedl jsem už několik dlouhých hodin. Nejsem si jistej kde vůbec jsem a z kolika míst jsem krvácel. Nechci ani přemýšlet co si na mě vymyslí příště. Mučení je hrozný, ale stále se mi daří mlčet. I když ten nažhavený pohrabáč, kterým mi probodl nohu byla jedno z nejhorších věcí, která se mi za poslední století stala. Ještě pořád cítim spálené maso a krev, která stéká všude kolem mě. U Stvořitelky, nechci ani pomyslet na to s čím přijde příště...


Akce začně 6. ledna ve 18 hodin a to příchodem Zachariáše do sídla. Akce bude trvat minimálně do další neděle. Nikdo netuší, kde by se mohl Styx nacházet, ale postupem času budete nacházet informace, které vás postupně budou přivádět blíž na stopu mého uvěznění. Jsem zvědav jak se vám povede bez velkýho šefa.

Styx