. .

Listopad 2012

Trénink

28. listopadu 2012 v 21:12 Akce
Společně s Viperem, Michaelem a Zachariášem sedíme u Tonyho v baru a probíráme plány na nadcházející útok a především záchranu pěti pozlacených zadků z Glyméry, které nechal unést nejnovější velitel Bezduchých. Během nekonečně dlouchých debat mi došlo, že i když jsou všichni dost dobří stačilo by mi několikrát máchnout rukou a zabil bych je. "Potřebují trénink. Jakmile budou schopni ti ublížit zaútočíme..."

Blíží se den D. Den, který z vás udělá pravé bojovníky. Než se, ale budete moci pustit do boje, který vás bude možná stát život, musíte projít náročným tréninkem. Tréninkem, který bude zakončený soubojem s jedním ze Starších a pouze jeho dokončením se budete moci zúčastnit jednoho z nejtěžších bojů vašeho života.
Společně s Viperem a Michaelem trénujte v podzemních cvičištích, která vás připravý na boj z blízka i z dálky. Na boj s pistolí, nožem nebo jen holíma rukama.

Máte čtyři dny na to aby ste zvládli výcvik na dálku. V neděli (2.12.) v 18 hodin započne první ze dvou částí zkoušky.
Aby to nebylo tak jednoduchý každý zkouška má několik části, které musíte splnit.
V boji na dálku musíte 4 hody z 5 trefit střed a trefit se do živýho terče. Veškerý podrobnosti bude mít upír, který vás bude cvičit. V boji na dálku je to Viper.

Pokud dokážete dokončit výcvik v boji na dálku, budete mít celý týden na to aby jste zvládli boj na blízko. Poslední zkouška proběhne 9.12 (neděle) v 18 hodim. Boj na blízko má tři části. Boj s dýkou, s mečem a pěstní souboj. Trenery jsou Viper a Michael. Jakmile zvládnete obě části budete se moci zúčastnit záchrané akce.

Pokud přežijete nebudou tyto tréninky poslední, kterými projdete.. Pokud přežijete budou na vás čekat nejen posty jako Starší nebo Havran, ale mnoho a mnoho dalšího...

Upozornění a nabídka

20. listopadu 2012 v 17:09 Ostatní
Jak jste si všichni už pravděpodobně všimli moje aktivita se rovná téměř nule. A tak do ledna se to pravděpodobně nezmění. Dokud mi neskončí zápočty a zkoušky tak sem s časem v háji, do toho ještě práce. Budu se snažit aspoň jednou, dvakrát v měsíci hru oživit nějakou akcí. Na Vánoce mám vymyšlenou celkem velkou, tak snad se povede něco uspořádat ještě dřív.
S tím souvisí nabídka spolupráce. Jednomu z vás nabízím možnost spolupracovat semnou - spoluadmin? pokud to tak chcete nazvat. Pod mým vysoce náročným pohledem bych někoho vybral a ten měl na starost chod blogu, akce atd.
Vaše připomínky a podobný srandy jako vždy do komentářů.
Styx

Ankety?

15. listopadu 2012 v 15:33 Ostatní
V nový rubrice Ankety budou ankety pro zlepšení hry, tak prosím hlasujte. Je to hlavně pro vás :)

Anketa č.2

15. listopadu 2012 v 15:31 Ankety
Předělat sídlo na školu výcviku boje? Prosím hlasujte. Je to pro vás

Anketa č.1

15. listopadu 2012 v 15:28 Ankety
Prosím o hlásnutí v anketě. Jde o zlepšení hry

Viper

12. listopadu 2012 v 18:15 Spisy


Zabezpečení

6. listopadu 2012 v 15:45 Ostatní
Jen krátkej výčet toho jak je pozemek zabezpečenej. Píšu to hlavně proto aby si každej na příběhu nevymýšlel svoje teorie.
O tomhle sídle kromě nás kdo v něm žijí a několik mnou vybraných příšer nikdo neví, je zabezpečo nejmodernější technologií. Aby se do sídla "člověk" dostal musí projít dvěma branami. Obě jsou ze všech stran monitorovány kamerami. Kolem pozemku jsou dvě zdi. Přes první bránu projedete bez problému, vypadá zničeně a plot kolem je nízký, jakmile se přes ní dostanete obestře vás Mhis. Je to kouzlo, něco na způsob mlhy. Je to past, pokud do ní vejde někdo nepovolaný Bratři ho v klidu dostanou. Prostor mezi oběma bránama je něco kolem 100 metrů. Jakmile projedete Mhis a dostanete se k druhé bráně, k nejmodernější a nejlépe zabezpečené, musíte se podívat do kamery aby se brána otevřela. K druhé bráně patří vysoká zeď. Jakmile se druhá brána otevře objevíte se na příjezdové cestě sídla a pak už je na vás kam se vydáte.


Nesmrtelní polobohové?

5. listopadu 2012 v 14:26 Ostatní
Lepší název jsem ani nemohl vymyslet. Je to něco spíše k zamyšlení, protože mi je jasný, že se tím stejně asi nikdo nebude řídit, ale zkusit to musim. V první řadě chci říct, že jsem fakt hrozně rád jak ste aktivní a hlavně v jakým počtu.
Musíte sami uznat, že tu téměř žádná pravidla nejsou (když nebudu mluvit o morálních na které tu vlastně stejně nehrajem). Jediný co chci je dodržování herního času (Západ slunce 10:00, Východ slunce 21:00). Ale o co mi vlastně tímhle článkem jde. Během hraní mám pocit, že jako jedinej sem levej a téměř z každýho boje vyjdu s nějakým zraněním. O tohle mi jde.. Máme válku a většina z nás v ní bojuje, ale téměř každej se chová jako profesionální voják, kterej ovládá snad každou zbraň. Co se domluvit na tom, že budeme levý všichni? Neřikám, že každej musíme mít hned smrtelný zranění, ale co zkusit vystřelit a netrefit se? Co zkusit hodit dýku a místo do nepřítele strefit víko od popelnice? Co zkusit nechat se čas od času trochu zranit? Udělat blbej krok a rozbít si tlamu o dlaždičky v koupelně? Co zkusit nebýt jako nesmrtelný polobůh?
Možná je to jen můj názor a vy tohle jen projedete očima a vysmějete se mi. Oukej, fajn musel jsem to zkusit. Podle mě by ta hra měla větší říz, byla zábavnější o něco akčnější...

Změna herního času

5. listopadu 2012 v 14:15 Ostatní

Změna času

Už zase otravuju, ale když může být změna času v realu proč by nemohla být i u nas.
Bude menší změna. Západ slunce je v 10:00 a východ ve 21:00.
Chci aby lidi, kteří nemaj možnost být tu během dne mohli aspoň chvilku hrát aniž by se museli obávat, že se trochu spálí.