. .

Říjen 2012

Narozeniny

31. října 2012 v 15:34 Ostatní
Happy birthday to you, happy birthday to you, happy... a tak dál a tak dál a tak dál:) Jasný i tohle vám můžu zazpívat nebo uspořádám mega narozeninovou párty nebo možná ještě něco lepšího:)
Takže prosím napsat den a měsíc vašich narozenin ať můžeme společně slavit i tady.

Halloween party

30. října 2012 v 16:22 Akce

A máme tu Halloween, svátek duší a nejtenší hranici mezi živými a mrtvými. A co by jsme to byli za příšery kdybychom tento svátek neslavili.

3.11. (sobota) od 18:00 hod
Ve Styxově sídle

!!Masky jsou povinné!!Zvířecí společník

29. října 2012 v 19:26 Ostatní
Většina z vás si už určitě všimla, že za domem jsou velké stáje. Málokdo si, ale všiml, že na mém pozemku nejsou jen koně. Byl zamnou jeden z Doggenů, že se ve stáji našla čtyři malá koťata. Je tu však ještě něco co se během války narodilo. Sedm ročních štěňat- čtyři holčičky a tři chlapečci (Německý ovčák - kluk, kluk, Zlatý retrívr - holka, Husky - holka a kluk, Border kolie - holka a holka), kteří byli celý rok cvičeni k boji s Bezduchými, jsou teď nabídnuta Bratrům k odběru.
Rozhodl jsem se, že kdo bude mít zájem může si jedno z narozených zvířat vzít a starat se o něj.

Kdo bude mít o zvíře zájem napíše mi do příběhu i tady do komentů. Obrázek zvířete i s jeho jménem, které vymyslíte dám do vašeho profilu.

Psi

Německý ovčák

kluk č. 1

kluk č. 2

Border kolie

Holka č.1


Holka č.2


Zlatý retrívr

Holka č.1


Husky

Holka č. 1


Kluk č. 1


Koťata

Kluk č.1


Kluk č. 2


Holka č. 1


Holka č. 2A tady je Styxův přítel, kterého našel v jedné z uliček.
Bruce

Systémové postavy

19. října 2012 v 17:52 Registrace
Nevíte si rady s registrací? Je moc ras na výběr a vy si stále nejste jistí? Mám pro vás dokonalé řešení! Systémové postavy!

Obsazené systémové postavy

Viper
upír, 500 let, člen Bratrstva, majitel menšího podniku, velmi dobré bojové schopnosti, mezi jeho výjimečnost patří empatie. Zastupuje Styxe ve vedení města a Bratrstva.
Manžel Payne - Stvořitelky, její Spřízněná duše.
Již hotový profil.

Zachariáš
Zach je čistokrevný vlkodlak. Přibližně 2 000 let starý.
Patří k Bratrstvu. Dne 23.11. 2014 byl sesazen Jakeem Harrisem z postu alfa vlka.


Havers
člověk, 28 let, v sídle pracuje jako doktor v menší nemocnici pod sídlem, výjimečnost dar léčení
Již hotový profil.
Změna v démona. Již vytvořený a přepracovaný profil.Raphael
Raphael, jeden upírů patřících do Bratrstva, patří k těm výše postaveným Bratrům. Je mu přes tisíc let a v boji využívá především elektrický proud. Na zádech má jméno Shellan, která ale padla v bitvě. Díky Styxovi s Viperem dokázal její smrt ustát a teď se snaží její smrt pomstít.
Profil již hotový zde.

Valtteri
Démon Yuki. Přibližně 1 600 let. Téměř vždy se velmi dobře ovládá a často ji potkáte s klidnou tváří. Pokud však vybuchne, tak padají z nebe trakaře. A to téměř doslovně, jelikož jejím nadáním je především ovládání počasí.
Profil již vytvořen zde.

Volné systémové postavy


Tony
Tony je asi 3 000 let starý démon. Je bývalím majitele Doupěte a Ráje. Teď je již v takovém démoním důchodu. Dalo by se o něm říct, že je klidný a neutrální. Když se mu však něco nelíbí, tak to dá najevo. Umí ovládat myšlenky a vše s nimi spojené.


Isabelle Lïberius
Potomek Stvořitelky a Vipera. Dokáže se tedy normálně červenat a buší jí srdce, stejně jako jejímu bratrovi, dvojčeti, Alexandrovi. Narozena 27.7. 2014. Pokud je její bratr ten hodný tak ona je, logicky, to zlobivé dítko, které má svojí vlastní hlavu a se svým drahým tatínkem se dokonce i hádá. Přivolání jakékoliv věci, na světě, kterou by si přála, pouhou myšlenkou. To je její schopnost, překvapivě, naprosto opačného rázu, než má její bratr. Žije se svým otcem, dědou a tetičkou v Sídle. Jejím kmotrem je Christopher Havers.

http://media.melty.it/article-2520333-ajust_930-f3088833/the-vampire-diaries-5-candice-accola.jpg

Alexander
Není to jen tak ledajaký upír. Je to potomek dcery Stvořitelky, takže se dokáže červenat a buší mu srdce. Je to syn Vipera a Payne. Jeho sestřička je Isabelle. Muž, který je jeho velkým vzorem, je samozřejmě jeho otec, velitel Bratrstva a nutno podoktnout, že z dvojčat je on to hodné. I on má svého kmotra, kterým je Tony. Narodil se 27.7. 2014. Jeho schopností je to, že může jakoukoli věc nechat zmizet. Sám neví, kam tyhle věci mizí, ale i tak je to někdy výhoda, protože může nechat zmizet protivníka.

Marcus
Starý démon, který je zde již od založení sídla. Dohlíží na kamerový systém a dává hlášení výše. Je na něm vyplňovat formuláře, stejně, jako na Styxovi. Moc slov z jeho úst neuslyšíte, ale ta vaše rozhodně poslouchat nebude. Pouze ta, která mu řekne Styx nebo která vypustí Samantha, lidská dívka, ke které má jakýsi otcovský vztah. Jeho zálibou je technika. Kolují o něm pověsti, že "z párátka by sestrojil parník a ještě by mu zbyla půlka." Jeho uměním je, že může svou tělesnou podobu změnit, jakkoli si zamane.
http://i2.listal.com/image/3175595/600full-daniel-craig.jpg

Theonor
Theonor je upír starý cca 480 let. Patří do Bratrstva, ale nepatří mezi ty Bratry, kteří se rádi promenádují mezi ostatními. V boji využívá především sečné zbraně a vodu, kterou dokonale ovládá
Profil již hotový zde. Možnost změn..
Payne
Dítě bývalé Stvořitelky a Styxe, 27 let, žila se Stvořitelkou. Dokud její matka nezemřela. Od té doby zastává její funkci a i se svým synem zůstává na Druhé straně. Občas však zavítá do Darku, aby mohlaspatřit druhé za svých dětí a svou Spřízněnou duši. Pokud se rozruší zlatě září jako její matka, výjimečnost je, že dokáže věci přesouvat pomocí mysli.
Tuto postavu můžete dostat, jako odměnu, za zásluhy, budete-li o ní stát. Není možné si ji prostě vybrat a s "obdarováním" musí souhlasit všichni členové admin teamu.

Craire Moreau
Francouzka, jejíž čarodějný klan má kořeny v Dark Townu. umění čarovat přeskočilo jednu generaci, tudíž další čarodějkou v její rodině byla její babička. Matka s otcem popírají, že by jejich dcera mohla býti něčím takovým "nakažena" tudíž jí to celá léta tajili. Avšak pravda byla odhalena a právě proto se Craire ocitá v Darku.

Heseth
Ghůl. Jak by se sídlo mohlo obejít bez kuchaře. S trochu jinými pohnutkami k masu, ale jeden kuchař je přece lepší než žádý. Zbožňuje zbraně, zvláště krvavé sekáčky. I když si klasického kuchaře představíte, jako tlouštíka, Heseth takový není. Kdysi býval Egyptským otrokem. Pak ho ale čarodějka znovu probudila k životu. Schopností je velká síla. Profil vytvořen zde.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0ocd9xdo41qcv99so1_1280.jpg

//Kdo by měl o kohokoliv zájem, ať se adminům ozve na email

Novinka (Změna?)

19. října 2012 v 17:42 Ostatní
Takže..aby mi seděl příběh musím trochu pozměnit vznik upíra. Takže pokud nejsi upír nemusíš to číst;)

Konec všem mýtum o upířím kousnutí a tak dále. Upírem se narodíte. Teda rodíte se jako člověk, ale ve svých 22 - 25 letech se v upíra proměníte. Má to co dělat s genetikou atd. Váš rodič musí být alespoň v jedno případě upír - pokud jsou rodiče oba upíři je jisté, že jejich dítě bude též upír, pokud je však jeden z nich člověk je šance, že se proměně vyhne. Do vaší proměny můžete být malý, hubený, slabý. To vše se mění po dokončení proměny, kdy se vaše tělesné proporce změní. Bohužel v dnešní době jsem jediný kdo je čistokrevný - to znamená, že můj rodokmen tvoří pouze čistokrevní upíři a tím pádem i jako jediný čistokrevný zemřu.


Tákže:) kdo je upír chci ho poprosit o změnu příběhu. Můžete popsat z jaké třídy jste (Jsme staromodní, stále rozlišuje třídu aristokratickou, střední a chudinu) nebo jen začít jak ste prošli proměnou, atd.

Válka se blíží..

17. října 2012 v 18:06 Akce
Tak tu máme novou akci, nebo spíše nový prvek v našem příběhu. Jak ste si již mohli všichni všimnout celé sídlo včetně tunelů se zabezpečuje. Na panství se hromadí moji Havrani a čekají na instrukce. Jsme na začátku války.. Jsou Havrani opravdu jen obyčejní strážci? Jste ve městě plným démonů, vlkodlaků a upírů v bezpečí? Proč vlastně upíři existují? Není to vše jen lež, která vás má chránit před pravdou?

Měl bych, ale nejdříve začít na začátku. Říct vám jak to vlastně všechno začalo a že to co se tu dnes děje není poprvé.

Před 20 tisíci lety na Zemi žili lidé, velmi podobní těm co vídáme dnes, ale narozdíl od nich oni dokázali využívat téměř většinu mozku. Díky tomu byli inteligentnější a měli moc o které se nám dnes ani nezdá. Tomuto lidu vládla nejmocnější rodina na světě. Jediná nevýhoda byla, že se tito lidé nemohli dále rozmnožovat, tuto slabost jim nedokázala vynahradit ani nesmrtelnost. Po několika stovkách let bádání a zkoumání jim králosvká rodina dala nabídku. To kdo budou chtít mít děti stratí svou nesmrtelnost. Většina nesmrtelných se tak i rozhodla a z nich se stali obyčejní lidé, smrtelníci. Nakonec lidí bylo více než nesmrtelných, kteří se nakonec rozhodli odejít z tohoto světa a vrátit se do země svých předků na "druhou stranu", kde chtěli rozjímat o své nesmrtelnosti.
Tam, za několik tisíce let, se stal zázrak a královské rodině se narodily dvojčata. Dívka a chlapec - dobro a zlo, které mělo ve světě lidí udržovat rovnováhu. Dívka vyrostla v krásnou ženu a zatoužila po dětech, které jí však byly odepřeny. Vytvořila si tedy svoji vlastní rasu nesmrtelných, Upíry. Upíři ji vždy uctívali a nazvali ji svou bohyní, svou Stvořitelkou. Její bratr žárlil na sestřinou moc a chtěl se jí pomstít tím, že bude zabíjet její děti. Začal si vytvářet svoji vlastní armádu, z obyčejných lidí - z vrahů, zlodějů a chudáků, které nacházel v ulicích měst, kde jim nasliboval nesmrtelnost. Sebral jim jejich duši a nahradil ji kouskem sebe, Bezduší - jak jim začali upíři říkat- nazývali svého pána Omegou. A tak začala válka, která neměla nikdy skončit.
Upíří bojovníci spolu s Annassem se vydávali každý večer do bojů, aby ochraňovali upíří civilisty, kteří se sami nedokázali bránit. Tak vzniklo Bratrstvo černé dýky, bratrstvo nejmocnějších bojovníků, kteří udržovali nízké počty Bezduchých a bránili jim aby pro svého pána zabíjeli a chytali civilisty, kteří by mohli znát polohu a informace, které by vedli k napadení sídla Bratrstva. Bezduché je velmi snadné poznat. Tak jako upíři se pohybují výhradně v noci, nově zrození Bezduší se však dokáží pohybovat i ve dne. Jsou velmi světlí, velmi světlá plěť a téměř bílé vlasy, jejich pach připomíná sladký dětský pudr. Před osmisty lety se Bratrstvu podařilo vyhladit veškeré Bezduché. To si, alespoň do teď mysleli...
Začíná dlouhověká válka mezi dobrem a zlem.

Jste připraveni?