. .

Září 2012

Reklama

27. září 2012 v 7:00 Ostatní


PARTNERSKÝ BLOG
Má dovoleno převzít některé prvky (klidně i více, záleží na dohodě s adminem) z tohoto RPG.
Vše, co má podobu jako Dark World, je schválené od admina Styxe (jakožto zakladatele).
Toto oprávnění má pouze:
Ingwirth Hold

Vaše reklama na mém blogu


Krev

26. září 2012 v 8:44 Ostatní
Z Ameriky se už téměř dvě století vyváží do celého světa syntetická, neboli uměle vytvořená krev. Tato krev je téměř identická s krví člověka, především má naprosto stejné výživové hodnoty. Její největší výhodou je však rychlá dostupnost v moderním světě, kde hrozí nebezpečí odhalení. Upíři proto nemusí riskovat lov, ale jen zvednout telefon a objednat si svou krev.

Herní čas

24. září 2012 v 15:50 Ostatní
HERNÍ ČAS
Takže herní čas se dost liší od toho reálného. Jelikož je město přeplněno upíry a spoustou jiný havěti, která se pohybuje pouze v noci je pro ně herní čas přizpůsoben. Svítání v herním čase začíná kolem 21 hodiny reálného času. Co to pro upíry znamená? - po 19 hodině nevycházet z budovy ať jste kdekoliv. Pokud nejste v sídle můžete přespat u Tonyho nebo v jakémkoliv temném místě ve městě (v opuštěném domě, sklepě, kanalizaci,..). V sídle se můžete pohybovat v jakýkoliv herní čas. Okenice v domě jsou automaticky zatahovány a po západu slunce (8 hodin reálného času) zase vytahovány.
Lidi a zbytek havěti, kterým nevadí denní světlo se samozřejmě mohou pohybovat kdekoliv a kdykoliv se jim zachce.

Maškarní ples

22. září 2012 v 20:32 Akce
POZVÁNKA NA MAŠKARNÍ PLES
Tímto bych Vás rád pozval na každoroční Maškarní ples, který bude pořádán v mém sídle.
Masky jsou povinné.

Ples bude zahájen 25.9. v 18:00

Jídlo, pití i čerstvá krev budou po celý večer kdyspozici.

Styx

Abigail le Boursier de Santi

22. září 2012 v 20:14 Spisy
1. Jméno a příjmení
Abigail le Boursier de Santi
2. Rasa
Upír
3. Věk
29 let
4. Pohlaví
Žena
5. Status
Průzkumník

Nápady

21. září 2012 v 18:55 Ostatní
Pokud máte nějakej zajímavej nápad na zlepšení hry - mapa města, nějaký obrázky systémových postav, obrázek do záhlaví apod. pište do komentářů. Budu rád, když se zapojíte do vylepšení hry.

Jessica

20. září 2012 v 18:20 Spisy
1. Jméno a přijmení
Jessica
2. Rasa
Upír
3. Věk
480 let
4. Pohlaví
Žena

Dark Town

10. září 2012 v 18:23 Dark World
Dark Town
Dark je starobylé městečko v Jižní Americe, kde více jak 300 let kolují legendy o příšerách a démonech, kteří se vynořují v noci, ale dnes jim věří jen málokdo. Avšak většina těchto legend je pravdivá...
Takhle nějak by mohl vypadat text o Dark Townu vystřižený z nějakého časopisu.
Dark vlastně není vůbec děsivé místo, pokud tedy přežijete vstup do něj. Je naprosto jedno jestli jste člověk nebo démon. Místní obyvatelé nejsou zvláště vybíraví.
Pokud přežijete první hodiny bez smrtelné nehody, tak si vás Dark získá. Je jedno jestli to bude skvělým barem Doupě, obrovským nákupním centrem nebo třeba temným lesem. Jakmile se vám dostane pod kůži, už se ho nezbavíte.

Doupě a Ráj
Nejoblíbenějším podnikem v Darku, kde se to hemží především démony, je bezesporu Doupě a Ráj. Bývalím vlastníkem podniku byl zelený démon Tony, ale po jeho odchodu se baru i stripclubu ujala rodinka Arkádiánců - ledních medvědů. V Doupěti, ale i v Ráji je stanovena neutralita - nesmí se zde zabíjet, ale ani útočit na ostatní. Je zde k mání vše na co si vzpomenete. Od alkoholu, k drogám, ale i k lehkým ženám.
Bar obsluhují výhradně démonky, ale čas od času se tu najde i nějaká ta jednohubka v podobě lidského červa. Doupě zajišťuje pro své hosty několik menších pokojů, kde je možné se ubytovat na noc nebo i na delší čas.

Dark Town
Město, ale obsahuje více než jed podnik, kde se můžete zlejt do bezvědomí. I přesto, že není nijak obrovské, je velmi rozlehlé. Nabízí však řadu menších obchůdků - od antikvariátu, knihovny, čajoven nebo třeba armyshopu. Je tu i obrovské obchodní centrum, kde seženete vše od ponožek až po synstetickou krev. Největší plus celého Darku jsou bezpochyby tmavé uličky. Zde vždy najdete upíra, který se krmí na často zfetovaném člověku. Lidé rádi chodí do Doupěte, kde se sami nabízí jako krmení pro upíry. Pro ty, kteří ještě nezavrhli Boha je tu i kostel s malým hřbitovem kolem, kam je možné přijít, pomodlit se nebo se vyzpovídat knězi.

Les
Les, který je skoro kolem celého města, skrývá mnohá nebezpečí, ale i radovánky v podobě paloučků nebo třeba velkého vodopádu. Nikdko však nedokáže zaručit, že se zrovna teď v lese nepohybuje nějaký šílený vlkodlak nebo vzteklá víla.

Pravidla/informace

10. září 2012 v 18:05 Pravidla
Pár pravidel a informací

Nebudu vás zatěžovat hromadou zbytečných pravidel a zákazů.

Takže v první řadě komu nebylo 18 let anebo mu vadí témata s erotickou tématikou, měl by odejít. Žádné zákazy typu, že na sex nebo jiné téma s erotickým nádechem tu není nikdo zvědav. NAOPAK! Samozřejmě tu nebudem zabíhat do úplných detailů a i těm vulgárnějším slovům bychom se mohli vyhnout. Ale pokud je postava "děvkař" tak se nezdrží jen u líbání. Ale vše v mezích normy.. Je to jasný, ale zmínit to musím. Žádné nadávky, vulgarismy apod. Postavy se mezi sebou mohou napadat, ale žádný zabíjení. Veškerý důležitý informace o rasách jsou v článku RASY, takže prostudovat a pak se ptát. A kdo netuší co to RP/G hry jsou ať mrkne na Wikipedii.
StyxPRAVIDLA:


CHAT

10. září 2012 v 14:57 ZDE se hraje
Tady je CHAT pro všechny registrovaný. Při hře je lepší pokud máte chat zapnutý a domlouváte se přes něj než přes forum.

Každý registrovaný se heslo od chatu včas dozví.